2. Comentarii despre hoteluri în Japonia
  3. Comentarii despre hoteluri în Japonia
Kinki Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Rinn Kyoto Station Scor din comentarii: 10

„Camere mari si confortabile. Personal amabil. Ai la dispozitie accesorii de baie si cosmetice la dispozitie. Pozitionat langa statie bus si gara principala, astfel de poti deplasa cu usurinta si rapid in orice directie. Camerele si facilitatile arata la fel ca si in poze.”

• Hotel Noum OSAKA Scor din comentarii: 10

„A fost curat și aveam la același etaj o cameră cu mașina de spălat, frigider, dozator de apă potabilă. Este un restaurant la parter de unde am putut comanda niște sandviciuri când mi-a fost foame și de dimineață am comandat cafe latte și a fost foarte bună. Poți mânca și mic dejun acolo, dar eu îmi luam doar cafeaua to go. Personalul a fost foarte de ajutor, mi-am lăsat bagajul mare la ei la hotel și m-au ajutat ca să fie trimis în ziua când am zborul spre casă la aeroport, ca să nu car toate suvenirurile cu mine în Ishigaki, așa am putut să-mi iau doar un rucsac cu haine și strictul necesar pentru cele 4 zile acolo. Mulțumesc frumos pentru ajutor”

• The OneFive Kyoto Shijo Scor din comentarii: 7

„Pozitia si pretul”

• The OneFive Osaka Namba Dotonbori Scor din comentarii: 10

„All good”

• Hotel Brighton City Osaka Kitahama Scor din comentarii: 7

„Amplasament foarte aproape de metrou, curățenie, camera destul de buna”

• „Locația,serviciile,camera”

• S-peria Hotel Kyoto Scor din comentarii: 10

„Micul dejun, curățenia, amplasarea aproape de gara.”

• Hotel IL Verde Kyoto Scor din comentarii: 10

„Curat,aproape de centru, tot ce ai nevoie. Micul dejun foarte bun si ideea de ,,happy hour,, exceptionala.”