2. Comentarii despre hoteluri în Slovacia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Košický kraj
Košický kraj Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• City center Scor din comentarii: 4

„Este chiar în centru. Personalul a fost foarte amabil. Am servit mic dejun englezesc bun iar copii un mic dejun dulce foarte gustos.”

• „Camera frumoasă, liniștită, pat confortabil. Minibar in camera, cana fiert apa, cafea, ceai Mic dejun super, o cafea excelenta. Cina la alegere din mai multe variante de meniu, desert. Berea locală ieftina și bună. Excelent”

• Penzion Villa Regia Scor din comentarii: 10

„Hotelul si restaurantul sunt foarte frumoase, locatia este fix in centrul orasului, apartamentul in care am stat iti oferea toate conditiile si facilitatile promise. Sauna a fost punctul forte , era foarte moderna si pozitionata intr-unul dintre dormitoare. Hotelul intradevar nu are parcare proprie, dar este o parcare privata, monitorizata video, fix in fata hotelului, la 50 m sau se poate parca pe strada adiacenta, pe locuri platite cu taxa locala. Micul dejun a la carte este foarte bun, iar pentru cina noi am ales si recomandam restaurantul hotelului. Un mare plus pentru angajatii restaurantului/hotelului, toti foarte harnici, prompti si politicosi.”

• Dorfel Scor din comentarii: 10

„Locatia excelenta foarte aproape de parcare pazita.”

• Penzión Rozália Scor din comentarii: 10

„Foarte bine”

• Blue Bell Penzión Scor din comentarii: 10

„All”

• Penzion Beryl Scor din comentarii: 9

„Locația f bună ,central ,aproape de toate obiective de vizitat ,personal f amabil ,camera spațioasă curata ,mâncare gustoasa ,recomand tuturor”

• „Camera si baie mari si moderne, locatie centrala, mic dejun delicios.”

• Penzion Set Scor din comentarii: 10

„Curăț, personal foarte amabil, caaaaald în cameră (decembrie), parcare sub geam, mic dejun foarte ok. Are și parc pentru copii, terasă închisă pentru fumat etc.”

• Penzión Dobré Časy Scor din comentarii: 9

„Foarte aproape de centrul orașului. Camera spațioasă și confortabilă. Mașina a fost parcată în curte.”