2. Japonsko hodnocení hotelů
  3. Kyoto hodnocení hotelů
Kyoto Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Shizutetsu Hotel Prezio Kyoto Karasumaoike Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita blízko metra, masážní křeslo“

• Hotel Vista Premio Kyoto Nagomi tei Průměrné hodnocení: 10

„Poloha hotelu.“

• Toyoko Inn Kyoto Gojo omiya Průměrné hodnocení: 9

„Každý den výměna ručníků, možnost praní a sušení prádla.“

• Smile Hotel Kyoto Shijo Průměrné hodnocení: 10

„Hotel perfektně v centru. Kolem autobusové zastávky. Příjemný personál. Každý den čisté ručníky a vynesený odpadkový koš. Výborné snídaně, je z čeho si vybrat. Pobyt jsem si užila. Pokoj tak akorát. :)“

• Kyomachiya Ryokan Sakura Urushitei Průměrné hodnocení: 10

„Umístění hotelu bylo vynikající. Přímo v centru, kousek od tržnice Nishiki Market. Klidná ulička. Hned vedle je Family market. Za rohem další 2 obchody s potravinami. Dobré dopravní spojení. Pokoj byl prostorný a čistý. Hezký stylový interiér hotelu.“

• Randor Residential Hotel Kyoto Suites Průměrné hodnocení: 8

„Velikost pokoje, čistota pokoje, pohodlné postele“

• Hotel Resol Kyoto Kawaramachi Sanjo Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj krásně moderně a stylově zařízený. Oceňuji, že u výtahu byly k nabrání drobné věci jako sáčky čaje, bylinkové masky, hygienické potřeby apod. 😊“

• S-peria Hotel Kyoto Průměrné hodnocení: 9

„Hotel je na hlavní silnici, ale pokoj je tichý, doprava nás nerušila, i když jsme měli do ulice okno ve 4. patře. Pokoj je trochu menší, ale s velkou postelí. Jen pro kufry není moc místa. Skříň v pokoji není, už se nevešla. Jinak všechno vybavení zde bylo. V hotelu jsou i horké lázně, i když pro Evropany asi opravdu horké. Ale zašli jsme se napařit a namasírovat vodními tryskami na chvilku každý večer. Snídaně byly moc dobré, dostatečně pestrý výběr i s polévkou, kontinentální i japonská jídla.“

• M's Hotel Sanjo Omiya Průměrné hodnocení: 8

„V okolí spousta restaurací a kaváren v dobrých cenách“

• EN HOTEL Kyoto Průměrné hodnocení: 8

„Skvělé postele i měkký polštář. Káva a čaj během celého dne. Skvělá lokalita v centru.“