2. Швейцария отзиви за хотели
  3. Швейцария отзиви за хотели
Lake Geneva Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Warwick Geneva Оценка от отзивите: 10

„Супер хотел. Удобно, чисто и уютно.“

• VISIONAPARTMENTS Geneva Gare Оценка от отзивите: 10

„Апартаментите са със страхотна локация, всичко е на близки разстояния, апартамента беше чист, закуската отлична, обслужването превъзходно, служителите са много любезни, гостоприемни и отзивчиви. Препоръчвам апартаментите на драго сърце. При следващото ми идване в Женева ,непременно ще отседна отново на същото място. Местоположението е много удобно по отношение на транспорта, а за целия престой беше включена карта GENEVA безплатна за целия градски транспорт.“

• ibis budget Genève Aéroport Оценка от отзивите: 9

„Всичко е много добре устроено“

• Auteuil Manotel Оценка от отзивите: 10

„Местоположение. Чисто и комфортно.“

• Nash Suites Airport Hotel Оценка от отзивите: 10

„Хареса ми чистотата, удобните легла, приятната атмосфера в стаята, кафе и кафе машина в нея, обслужването на рецепция, изключително удобна до летището локация, редовен и удобен трансфер до него.“

• Continental Hotel Lausanne Оценка от отзивите: 9

„перфектно“

• Royal Plaza Montreux Оценка от отзивите: 9

„Прекрасно местоположение и природа. Джуниър сют на 7 етаж с фронт-изглед към езерото беше отличен избор. Голяма и удобна баня.“

• Home Swiss Hotel Оценка от отзивите: 10

„Всичко. Тихо, чисто и приятно.“

• Holiday Inn Express Geneva Airport, an IHG Hotel Оценка от отзивите: 9

„Отзивчив и любезен персонал. Стаите са приятни и леглото е удобно. Много добра закуска. На разположение на гостите има машина с безплатно кафе/капучино.“

• Ibis budget Lausanne-Bussigny Оценка от отзивите: 7

„Не съм ползваб закуската, удобно местоположение, хотела прадоставя базплатни карти за градския транспорт. Персонала е добре подготвен и отзивчив“