2. Szwajcaria – opinie o hotelach
  3. Szwajcaria – opinie o hotelach
Jezioro Genewskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Les Arcades Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja naprzeciwko dworca kolejowego i w odległości krótkiego spaceru od Starego Miasta i dworca autobusowego skąd odjeżdżają wycieczki m.in. na Glacier 3000. Bardzo miły personel, czysty pokój i super opcja darmowej wody i kawy przy recepcji. Hotel super jako baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Polecam wszystkim podróżnikom.”

• „- Lokalizacja świetna: bliżej dworca się nie da oraz promenada przy jeziorze rzut beretem, - Klimat "Freddie Mercury" ;) - Jak na Szwajcarię cena atrakcyjna, - Bardzo dobre śniadanie.”

• Kipling Manotel Ocena: 9

„Czyste pokoje, uprzejmy personel i blisko do dworca kolejowego.”

• „Śniadanie było na tyle dobre, różnorodne, że mogę polecić je z pełnym przekonaniem. Hotel jest czysty, zadbany. Jest tam parking podziemny. Komunikacja tj tramwaje i autobusy bajka.”

• Hôtel Astoria Ocena: 9

„Dobra lokalizacja, przyjemne miejsce”

• „Hotel zarezowany wcześniej w dniu przyjazdu godz 21.40 dnia 5.09.2024 hotel był zamknięty z powodu remontu żadnej informacji nie uzyskałam od hotelu booking pobrał pieniądze na inny hotel którego nie było w tym mieście Vevey i wylądowałam z siostrą w całkiem innym hotelu i musiałam zapłacić dodatkowo za inny hotel masakra 😭😭😭😭😭😭”

• „Komfortowy, nowy domek, dobrze wyposażony, duży taras, cisza i spokój, dużo zieleni”

• „Wygoda pokoju, balkon z widokiem na górę, lokalizacja, i oczywiście Genewa”

• „Jak zawsze dobre śniadania, daleko od centrum, ale bardzo dobra komunikacja. Starujące i ładujące samoloty nie sa dużym problemem bo pokoje dobrze wyciszone.”

• „Piękny hotel ze wspaniałym tarasem i widokiem. Wspaniałe położenie przy promenadzie, można było sporo spacerować bez względu na pogodę. Śniadanie bardzo dobre, a kolacje, które wykupiliśmy bardzo pozytywnie nas zaskoczyły. Były niesamowite, bardzo dobre jedzenie i bardzo sprawna i miła obsługa. Jest to hotel, który śmiało można polecić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.”