2. Finsko hodnocení hotelů
  3. Finsko hodnocení hotelů
Lakeland Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Lapland Hotels Arena Průměrné hodnocení: 10

„Luxus vsude kam se podivate. Moznost z pokoje vytahem prejet do Nokia Areny je uzasny. Naprosta spokonenost.“

• Lapland Hotels Arena Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně vynikající,lokalita super jelikož jsme byli na hokejovém zápase.“

• Scandic Laajavuori Průměrné hodnocení: 9

„Výborné místo pro relaxační pobyt nebo rodinnou dovolenou. Hotel je skvěle zařízen pro rodiny s dětmi, má krásný aquapark, mnoho druhů saun, svěle vybavené dětské centrum - stolní tennis, lezecká stěna, skákací hrad, balónkový bazén a koutek pro nejmenší, bowling, kulečník, fitness centrum. Při špatném počasí se děti krásně vyřádí i uvnitř. Výborná restaurace, snídaně byla vynikající a skvělý bar. V zimě dobré běžecké trasy hned u hotelu, v létě venkovní fitnes hřiště, několik dětských hřišt, trasy pro turistiku a mount. biking a vyžití u blízkého jezera. Navíc hotel umožňuje pobyt se psem!“

• Finlandia Hotel Isovalkeinen Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita hotelu je vhodná pro cestující po dálnici, kteří se zde chtějí ubytovat na jednu noc. V zimě je zde možnost přímo z hotelu jít lyžovat. Snídaně byla dostatečně pestrá. Krásná sauna na břehu jezera.“

• GreenStar Hotel Jyväskylä Průměrné hodnocení: 9

„Dobrý poměr cena/výkon, milý personál, dobré umístění, pohodlné postele“

• Mansikkaharju Holiday Camp Průměrné hodnocení: 9

„prostorné ubytování - dva dospělí, 3 děti a pes. parkování u domu, dům u jezera, kousek Lidl a centrum města. na druhé straně jezera hotel s Moomin Ice Cave - stojí vidět tak 1x. samotné ubytování pěkné, prostorné, čisté a dobře vybavené. Asi bych se zde ubytoval i v létě. součástí domu i sauna.“

• Scandic Tampere City Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita je ok, snídaně průměrná“

• Savonlinnan Kansanopisto - Wanha Pappila Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování krásně čisté, skromnější koupelna ale plně funkční, postele pohodlné a snídaně výborná“

• Dream Hostel & Hotel Tampere Průměrné hodnocení: 8

„Dobrá poloha u nádraží blízko centra, pohodlné postele. Kvůli velmi brzkému odjezdu následující den jsme šli spát brzy a dveře dobře tlumily zvuk z venku pokoje (kde je hned kuchyňka a společné prostory), takže jsme mohli pohodlně spát.“

• Holiday Club Tampereen Kehräämö Průměrné hodnocení: 10

„Na požádání nám byl bezplatně vyměněn pokoj s výhledem na moře a stálo to za to! Prostorný, komfortní pokoj, nic nechybělo.“