3. Λασίθι κριτικές ξενοδοχείων
Λασίθι Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Elounda Water Park Residence Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καλη τοποθεσία πολύ καλό φαγητό και ποτά»

• Apollon Hotel Βαθμολογία σχολίων: 6

«Χρειάζεται ανακαίνιση. Στο δωμάτιο μου είχε για μπαλκόνι ένα τραπέζι με καρέκλες πλαστικές που τα είχε καταστρέψει ο ήλιος. Έξω από την πόρτα επίσης ένα κατεστραμμένο πλαστικό τραπέζι στην γωνία. Παρείχε ότι χρειάζεσαι για να μείνεις αλλά χρειάζεται ανανέωση. Στο μπαλκόνι μου ο σοβάς από τον τοίχο είχε πέσει. Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό»

• Enorme Santanna Beach Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν τέλεια!!»

• Naiades Marina Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ωραιο πρωινό, πολύ όμορφο και ευχάριστο δωμάτιο. Πολύ καλή τοποθεσία.»

• Mistral Bay Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το πρωινό ήταν πλούσιο.Η τοποθεσία πολύ καλή. Κοντά στο κέντρο, με ωραία θέα στην θάλασσα και ησυχία. Υπέροχο και χαλαρωτικό το ντουζ. Εντυπωσιακοί φωτισμοί δωματίου.»

• Elounda Infinity Exclusive Resort & Spa - Adults Only Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία και γενικά το ξενοδοχείο είναι απερίγραπτα ομορφα. Ότι καλύτερο υπάρχει στην περιοχή. Δωμάτια υπέροχα, προσωπικό ευγενέστατο, ρεσεψιόν πάντα διαθέσιμη, μάγειρας από τους καλύτερους στην Κρήτη με υπέροχο φαγητό. Ίντερνετ σε όλο το κατάλυμα.»

• Hotel Sea Breeze Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το δωματιο αρκετα μεγαλο και ευρυχωρο με κουζινα και καθιστικο, η κυρα Παγωνα πολυ γαματη»

• Hotel Marina Village Βαθμολογία σχολίων: 9

«Καθαρό δωμάτιο , ήσυχο περιβάλλον»

• Meliti Hotel (Adults Only) Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πάρα πολύ καθαρό μου πάρα πολύ ωραία θέα επαγγελματισμός φουλ το προσωπικό ευγενέστατο το φαγητό συγκλονιστικό το πρωινό επίσης μείναμε άφωνοι μπράβο σε όλους σας»

• Ξενοδοχείο Ατλαντίς Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία εξαιρετική, η θέα από το μπαλκόνι εκπληκτική. το δωμάτιο καθαρό και άνετο, με πολύ ωραίο πρωινό. Ο οικοδεσπότης ευγενέστατος και εξυπηρετικότατος.»