2. Comentarii despre hoteluri în Martinica
  3. Comentarii despre case de vacanță în Le Marin
Le Marin Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• „Super! In centrul orasului, foarte aproape de obiectivele planificate pentru vizitat, curat, spatios, iar proprietarul foarte amabil si prietenos! Recomand!”

• „Locația este ok pentru cineva care nu pune accent pe mărimea camerei și pe lux... e o locație ok pentru o noapte...”

• Les poinsettias Scor din comentarii: 10

„Totul este extraordinar. Un apartament independent la parterul unei vile, curat și cu o priveliște extraordinară. Proprietarii niste oameni foarte drăguți și atenți la nevoile noastre. Recomand cu drag și abia aștept să mă reintorc!”

• „Nu am avut mic dejun, casa este spatioasa dar neizolata fonic, este curata dar mobilata ieftin,privelistea de pe terasa este minunata .”

• „Apartament foarte spatios,ideal pentru 6 persoane.Dormitoare mari, aer conditionat bun, balcon cu masina de spalat rufe, si terasa mare,unde poti sta seara la revenirea din excursii.Foarte bine amplasat,are un restaurant foarte bun la parter,care serveste mancaruri si bauturi foarte bune. Are loc de parcare in curte pentru o masina. Apropae de doua plaje, cea din dreapta este mult mai curata si mai frumoasa. As reveni in aceasta locatie oricand.Multumim gazdei.”

• „Peisaj superb, locatie incantatoare, curat, posibilitate mic dejun, pranz si cina contracost.”