Cinque Terre Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• I Lecci Di Soviore Průměrné hodnocení: 9

„Úžasná lokalita s krásnou energií a západy slunce:)“

• Olimpo Affittacamere Průměrné hodnocení: 9

„Super místo, klidné a přitom kousek do centra. Krásná terasa s výhledem na západ slunce.“

• enrica barrani room Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita“

• Guest house Il Giardino in Città Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování je jen 1 km od nádraží směr Cinque Terre. Dům je v klidné části města La Spezia. Majitelka je velmi příjemná.“

• Bella Napoli Guesthouse Trattoria Pizzeria Průměrné hodnocení: 10

„Pekny , cisty, pokoj blizko centra. Snidane italska, dobry. Wi-fi Ok. Vyborna restaurace.“

• La Nave Průměrné hodnocení: 10

„Velmi výhodná poloha pro poznávání okolí.“

• Trainspot Accommodation Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá lokalita na objevování Cinque Terre, ubytování je doslova minutu od vlakového nádraží. Zároveň je kousek od centra La Spezie, takže blízko je spoustu restaurací. Pokoj byl velmi pohodlný, dostatečně vybavený.“

• Affittacamere Le Giare Průměrné hodnocení: 9

„Vkusně zařízené a výborné postele“

• Affittacamere Lunamar Průměrné hodnocení: 7

„Poloha u nádraží pro poznávání Cinque Terre vlakem. Současně na začátku Via del Prioni, po které se jde krásnou procházkou 600m do historického centra a na následně k přístavu. Parkování v blízkém parkovacím domě (za úhradu). Luca je velmi ochotný a já se s ním předem domluvil na prodloužení parkování druhý den po odhlášení až do 17 hodin. Byli jsme na výletě v Cinque Terre. Luca doporučil tři restaurace na večeři, jsem byli v Nuova Spezia. Byl to vynikající tip. Neskutečně pozorný a především vtipný majitel se nám dlouho věnoval než začali večer chodit další hosté. Prostě to uměl, typický pozitivně naladěný Ital s komediálním hereckým nadáním. Vynikající chuť, velké porce, víno přesně na chuť páru z Vysočiny. A to za velmi přijatelné ceny. Když manželka zaplatila, tak ji nadbihal, že platit jsem měl já a na rozloučení nalil limoncello a něco zeleného (na Zelený čtvrtek). Jen škoda, že nebyla šance sníst Primi i Secondi. Desert a kávu jsme rozhodně odmítli. Žaludek byl plný.“

• Arbanella Průměrné hodnocení: 10

„Dokonalé! 😊“