2. Antigva in Barbuda - komentarji o hotelih
  3. Antigva in Barbuda - komentarji o hotelih
Mali Antili Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Zelo prijazen gostitelj, ki nama je podal ogromno uporabnih informacij, o kraju, otoku, ...naju prišel iskati, zapeljal. Zelo lep apartma, lep razgled, lepa velika kuhinja, spalnica!”

• “Lokacija! Neomejeno kave in čaja, hladna voda in led.”

• “Vse je bilo tako, kot je bilo v opisu. To nastanitev smo izbrali zaradi vsega, kar smo potrebovali. Bili smo družba turističnih delavcev in ne tipični turisti, ki nekaj rezervira in niti ne ve, kam gre, niti, kaj je rezerviral. Nam je bilo pomembno, da je bilo izpolnjeno vse, kar smo potrebovali: čistoča, lokacija, vrednost za denar... Vse je bilo super. Zajtrk je bil po pričakovanjih, bazen urejen in redno čiščen, okolica brezhibna.”

• “Kot je bilo v opisu nastanitve, tako je tudi bilo! Prevzem ključev je bil opravljen, kot je bilo dogovorjeno, gostitelj Frank nam je dal vsa potrebna navodila in vse informacije, kar smo potrebovali, vse ostalo smo pa že pred rezervacijo preverili na spletu. Smo družba, ki dela v turizmu in smo se na počitnice tudi dobro pripravili. Frank, merci!! Sicer ne sodi sem, a se vseeno zahvaljujem potrpežljivosti osebja v baru na plaži (Wai Place), ko so nam po TV omogočili spremljanje naše reprezentance na svetovnem prvenstvu in skrbeli, da ne bi preveč na suho navijali...”

• “Dobra lokacija na plaži, v bližini glavne ceste, velika soba in udobna postelja, balkon s pogledom na morje.”