2. Belgie hodnocení hotelů
  3. Liege Province hodnocení penzionů a B&B
Liege Province Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Lu ptite cwane dol Lydie Průměrné hodnocení: 9

„Skvělé a čisté ubytování. Příjemná a ochotná paní majitelka. Malé, ale pro dva dostačující. Pěkná koupelna. Wifi. Potěšilo místní pivo v ledničce po příjezdu. Příjemné a klidné prostředí.“

• La Maison des Roses Průměrné hodnocení: 9

„Výborná snídaně formou švédských stolů, pěkná jídelna a terasa. Bezpečné parkování na pozemku majitele. Pohodlné postele.“

• "Un matin au jardin" Průměrné hodnocení: 9

„Boží“

• Vip room 209 Průměrné hodnocení: 8

„Majitelé byli velmi milý, vše nám vysvětlili. Pobyt byl velmi příjemný. Pokoj byl velmi čistý, dostávali jsme čisté ručníky a nic nám nechybělo. Měli jsme pokoj směrem do ulice, ale překvapilo nás, že hluk z venku nebyl skoro vůbec slyšet. Je pravdou, že ubytování se nachází ve velmi klidné lokalitě. Pro dvě osoby akorát. :))“

• „Ubytování splnilo účel přespání. Kuchyň je hrozná, bez vybavení, koupelna špinavá. Zásuvky drží z posledních sil. Na jedno přespání dobré ale trávit dovolenou bych zde nwvhzela“

• Studio & Appartement au Lac Průměrné hodnocení: 10

„All ok“

• B&B Oase Průměrné hodnocení: 10

„VELMI SPOKOJENÝ,DOMACÍ VÝROBKY..VÝBORNÝ DŽEM I DOMACÍ JOGURT“

• La Jo Welcome Home Průměrné hodnocení: 9

„Uzasne privitani od Pani Joelle,krasny apartman ve velmi klidne lokalite. Krasne se tam spalo,nechybelo nic. Doporucuji“

• Lu ptite cwane dol Lydie Průměrné hodnocení: 8

„Čistý, ale malý pokoj. Pohodlné postele, hezká koupelna, parkování hned u dveří.“