3. Ligurie hodnocení ubytování k pronájmu
Ligurie Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• il piccolo loft Průměrné hodnocení: 10

„Vše perfektní,komunikace, ubytování, lokalita“

• Candidina Průměrné hodnocení: 9

„Poloha a jednoduchost vybavení“

• Casa Auxilium Průměrné hodnocení: 8

„Vstřícné jednání majitele, výhodná poloha blízko centra cca 10 minut chůze, dobré vybavení apartmánu.“

• Ca'Mea 2 Citra 008031-LT1474 Průměrné hodnocení: 9

„pohled na moře“

• „Milé přijetí, čistý, pohodlný a pečlivě zařízený apartmán těsně u moře. Výtečná komunikace s hostitelem před i při ubytování.“

• Casa Michela Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita byla v pohodě. Příjemný velký byt, čistý. Wifi fungovala. Majitelé s námi komunikovali přes Whatsapp. Parkování u domu v privátní zóně. Blízko do centra i na nádraží.“

• ALBACHIARA INN Residence Apartments Průměrné hodnocení: 6

„Pokoje byly veliké a vzdušné. Klimatizace byla ve všech obytných prostorech. Zařízení kuchyně dostatečné.“

• Bargoncello Průměrné hodnocení: 8

„Apartmán v domě, kde bydlí také majitelé. Majitelka nám na první snídani nachystala výborné muffiny :-) Poloha je blízko La Spezia, výchozího bodu do Cinque terre, ale přesto jste v přírodě, kde je absolutní klid. Apartmán měl veškeré základní vybavení. Majitelka mluví pouze italsky, ale nějak jsme domluvu zvládli a zároveň poslali videonávod, jak se do ubytování dostat.“

• „Prostorný byt v prvním patře rekonstruovaného domu ve stráni s krásným výhledem na Ligurské moře. Zařízení bytu je moderní a plně dostačující s mnoha úložnými prostory. Ocenili jsme především pohodlnou postel a perfektně funkční klimatizaci. Byt disponuje malou terasou do zahrady a balkónem s úžasným výhledem na záliv mezi Sestri Levante a Portofinem. Majitel nás potěšil, že nám dal k dispozici čerstvě mletou kávu, kterou jsme si s chutí vychutnali při našich ranních posezeních na balkóně. Líbilo se nám, že ačkoliv je byt umístěný nad místní silnicí (hluk z projíždějících motorek a aut), v ložnici byl klid a ticho. Bezplatné parkování v ulici nad domem je v této lokalitě velkou výhodou. Majitel byl pozorný, vždy připravený a ochotný odpovědět na naše dotazy. Celkově toto ubytování hodnotíme jako velice dobré :) .“

• appartamento cielo&terra2 Průměrné hodnocení: 8

„Soukromé parkoviště super, lokalita super.“