Limnos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Kameralny hotelik w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko plaży i tawern. Miła obsługa, czysto. Polecam:)”

• Hotel Astron Ocena: 10

„zostałam przyjęta bardzo miło, gospodarze i personel bardzo pomocni i przyjaźni, w hotelu bardzo czysto, co dziennie świeże ręczniki i pościel, ładny pokoik z balkonem, pełne wyposażenie przy aneksie kuchennym, wszystko działało bez zarzutu, tv na wyposażeniu i nawet było kilka polskich kanałów. Mimo tylko 2 pięter jest dostępna również winda. A okolica po prostu świetna, wszystko pod ręką, apteki, sklepy, bary, tawerny, pamiątki, butiki… itd. Bardzo bliska odległość od morza oraz od pięknego portu i zamku. Same plusy! można by wymieniać w nieskończoność!”

• Petrina Spitia Ocena: 7

„Lokalizacja bardzo dobra, ale koniecznie z własnym samochodem. Dom obszerny, wspaniałe widoki.”

• Iliovasilema Ocena: 10

„Podobało nam się wszystko! Właściciel stworzył piękny, kameralny ośrodek z dbałością o szczegóły. Jakość wyposażenia i super wygodne łóżko zapewniły nam rzadko spotykany komfort. Meble z klasą! Otrzymaliśmy express do kawy i codzienne porcje pysznego espresso. Basen nieduży, czysty i pomagał w relaksie. Osobny rozdział to cała wyjątkowa załoga pensjonatu. Sterhija - pani z recepcji to Anioł! Uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii - zawsze chętna do pomocy we wszystkim! Natychmiast zdobyła nasze zaufanie. Pomogła nam w wielu sprawach, które zdecydowały o dobrym spędzeniu czasu na Lemnos. Dziękujemy również młodym ludziom, którzy dbali o codzienny porządek i świeżą pościel w pokoju!”