2. Poľsko - hodnotenia hotelov
  3. Lodz - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Lodz Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartament Łodzianka Priemerné hodnotenie: 10

„Pekný a štýlový apartmám v tichej lokalite.Plne vybavený aj na dlhší pobyt. Veľmi pohodlná sedačka.Parkovacie miesto v podzemnej garáži v cene. Výborná komunikácia s majiteľom, podrobný návod ako sa dostať k apartmánu. Odporúčam všetkým.“

• Apartamenty Daniłowskiego Priemerné hodnotenie: 7

„Ubytovanie splnilo naše očakávania iba čiastočne - zastávka na ceste k Baltickému moru. Vybavenie apartmánov bolo dostatočné. Parkovanie bolo k dispozícii.“

• Apartamenty Piotrkowska 28 by Good Time Priemerné hodnotenie: 9

„Apartmán sa nachádza priamo v centre, z vonku to vyzerá horšie aj schody k apartmánu, ale samotný apartmán krásny, vybavený, Bolo nás 5, a myslím že to je najviac ľudí koľko sa zmestí do apartmánu, je rozlohou menší a jedna spáľňa je prechodná, chladnička, mikrovlnka, toaletné potreby k dispozícii,“

• „Bezplatné parkovisko, kuchyňa bola fajn“

• High Standard Luxury Manufaktura Priemerné hodnotenie: 9

„Výborná poloha, pár minút od Manufaktury. Tiché prostredie, bezpečné parkovanie v objekte. Apartmán je v novej budove, všetko čisté, udržiavané.“

• Citi Hotel's Łódź Priemerné hodnotenie: 6

„vynikajúce“

• „Ubytovanie je v novostavbe, pekné, čisté, plne vybavené. Parkovanie v podzemnej garáži. Cez cestu sa nachádza centrum Manufaktura, do mesta je to blízko aj pešo, verejná doprava v blízkosti. Určite odporúčam.“

• Apartamenty HEYER Priemerné hodnotenie: 9

„Pohodlná sedačka .“

• Monkey - 77 Apartments Wigury Street Priemerné hodnotenie: 9

„Dobrá poloha apartmánu, bezplatné parkovanie, čistota, všetko potrebné v apartmáne. Mesto krásne.. Doporučujeme“

• „Pekná a čistá izba .Káva a čaj k dispozícii.“