2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Lombardia
Lombardia Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Palazzo Rivola Scor din comentarii: 10

„Locatia este incantatoare.”

• Enjoy Milano Skyline Scor din comentarii: 9

„Minunat totul”

• La Maison B Scor din comentarii: 9

„Camera curata, foarte aproape de centrul Bergamo. Multe terase, restaurante si baruri in zona.”

• Bergamo Inn 43 Scor din comentarii: 6

„Locația este foarte bună”

• I Am Here - Gioia66 Scor din comentarii: 10

„O locatie foarte buna, aproape de gara, langa statia de metrou Sondrio, se poate ajunge usor la obiectivele turistice. In apropiere exista supermarket. Raportul calitate pret este excelent, Gazda este ok.”

• Città Studi Suites - Top Collection Scor din comentarii: 9

„Curățenia Curtea interioară și atmosferă Personalul Accesul la mijloace transport Magazine și restaurante foarte aproape”

• L'Isola di Romy Scor din comentarii: 8

„A fost bine localizata”

• Angolo Del Poeta Scor din comentarii: 10

„Am rezervat fara mic dejun, locatia este foarte frumoasa, ingrijita, curata. Personalul deosebit, am avut o comunicare excelenta si multa intelegere din partea lor pentru nevoile noastre si cererile speciale. Am rezervat siloc de parcare, este intr-o locatie din apropiere, la parcarea subterana a unui imobil, se ajunge usor. Parcarea a fost contracost, dar am apreciat siguranta, mai ales ca aveam o masina inchiriata care trebuia predata in stare perfecta.”

• Villa del Cigno Scor din comentarii: 8

„Gazdele foarte primitoare, apa calda tot timpul, camera spatioasa si patul foarte confortabil. Per total a fost foarte bine.”

• Como Luxury Rooms Scor din comentarii: 7

„Localizarea”