2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Jezioro Lüner Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miejsce blisko pieknych szlakow turystycznych. Obsluga bardzo mila i bezroblemowa. Ladny budynek z ciekawymi obrazami na scianach korytarzy. Widok z pokoju na Alpy, przepiekny..”

• Haus Zudrell Ocena: 10

„Obiekt bardzo ładny, właścicielka przesympatyczna. W obiekcie bardzo czysto (codziennie był sprzątany pokój), niczego nam nie brakowało. Piękne widoki z okna - na góry. Niedaleko znajduje się sklep spożywczy, restauracja, pizzernia. Lokalizacja świetna. Obok domu było miejsce parkingowe.”

• „Widok z okna, klimat miasteczka. Na plus można zaliczyć konie za oknem. Łazienka i czystość.”

• Gasthof Stern Ocena: 7

„Lokalizacja, miła obsługa”

• Pension Alfenz Ocena: 8

„Pobyt krótki tylko 1 nocleg padało więc trudno coś powiedzieć o okolicy. Pensjonat ogólnie ok”

• „Wszystko było ok, tak jak w ofercie. Przepiękne widoki”

• Montahaus Ocena: 10

„Bardzo czysty, zadbany, kameralny pensjonat w starym stylu. Dla gości dostępna jest kawa (z ekspresu) i herbaty. Wspólna kuchnia jest dobrze wyposażona, niczego nam nie brakowało. Okolica jest bardzo cicha i spokojna, piękny widok na góry z każdej strony. Byliśmy z rowerami, dostaliśmy klucz do garażu gdzie mogliśmy je bezpiecznie przechowywać. Właściciele bardzo przyjaźni i pomocni. Szczerze polecam!”

5 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Jezioro Lüner

na podstawie 3 266 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com