2. Πολωνία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Lesser Poland κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Lesser Poland Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Friendly Apartments - Krakow Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άρτια εξοπλισμένο διαμέρισμα με άμεση πρόσβαση στο κέντρο της πόλης και πάρκινγκ για το αυτοκίνητο. Οι οδηγίες για το check in ήταν σαφέστατες και η ανταπόκριση σε κάθε απορία μας άμεση.»

• Studio with balcony - Rajska 3 Street Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν πολύ κοντά στο κέντρο, περίπου 7,8 λεπτά με τα πόδια. Σε κοντινή απόσταση έχει μάρκετ (Zabka), απέναντι ένα πολύ ωραίο Κορεάτικο μαγαζί με λιχουδιές, από κάτω ακριβώς μια Πιτσαρία. Βόλευε πολύ η τοποθεσία, οπότε αυτό ηταν ένα συν. Το δωμάτιο, αν και αρκετά μικρό, ήταν καθαρό και καινούργιο. Έχει ένα μικρό μπαλκονάκι που βλέπει στην πίσω πλευρά του κτιρίου. Από κάτω έχει ενα μαγαζί, αλλά δεν μας πείραξε ποτέ ιδιαίτερα γιατι ο κόσμος απλά πηγαινε εκεί για φαγητό, οπότε όχι ιδιαίτερη βαβούρα. Επί πρόσθετα, έχει κλιματισμό, δεν το χρειαστήκαμε όμως εμείς, Σεπτέμβριο πετύχαμε βροχές και λίγο κρύο. Για τα λεφτά του είναι vfm. Και να μην ξεχάσω, αν και βρίσκω το check in αρκετά αργά 3 το μεσημέρι, ο οικοδεσπότης μας εξυπηρέτησε και μπήκαμε 2 ώρες νωρίτερα!»

• Apartament Kapelanka CoWork Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τέλειο διαμέρισμα, ωραία θέα από το μπαλκόνι , άψογη καθαριότητα τέλεια τοποθεσία για εύκολη πρόσβαση στην πόλη με το τραμ. Άριστα σε όλα.»

• Tresor Barska Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωματιο Η διακόσμηση Οι παροχές Οι ανέσεις Η ευκολία συνεννόησης Ο ιδιοκτήτης»

• No.23 Premium Aparthotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία, η καθαριότητα, το προσωπικό»

• Art Boutique Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ κεντρικό ξενοδοχείο, ωραίο design, καθαρό και άνετο. Πολλά καφέ και εστιατόρια κοντά, και η παλαιά πόλη σε απόσταση αναπνοής. Μας εξυπηρέτησε το γεγονός ότι αφήσαμε τις αποσκευές μας για φύλαξη μέχρι την πτήση μας που ήταν απόγευμα»

• RAJSKA 3 by PI Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Που καλό και άνετο δωματιο,με όλες τις παροχές που έχουν τα airbnb καθαρό και περιποιημένο.Το μόνο αρνητικό ο security, φθάσαμε βράδυ και δεν είχα λάβει το e mail με τις οδηγίες και δε σηκώθηκε να μας εξυπηρετήσει!Τελικά καταλάβαμε ότι έτσι είναι στην πλειοψηφία τους οι Πολωνία!»

• Gertrudy Old Town Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν ένα πολύ όμορφο σπίτι,με όλα τα κομφορ, πραγματικά δεν του έλειπε τίποτα!!! (Το μόνο που θα πρόσθετα θα ήταν το σαμπουάν/αφρολουτρο που δεν ήταν επαρκές για δύο άτομα) Η τοποθεσία ήταν φανταστική,σε πολύ κεντρικό δρόμο! Η Ιζαμπέλα πολύ εξυπηρετικη, και άμεση στο να μας βοηθήσει με ότι την ζητούσαμε! Ένα μέρος για λίγες ή πολλές μέρες! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Σίγουρα όταν ξαναπάω θα μείνω εκεί! Ευχαριστώ πολύ Ιζαμπέλα για όλα!»

• Krowoderska 55 By Upstairs Βαθμολογία σχολίων: 10

«Βολική τοποθεσία Ευγενικό προσωπικό Καθαρό»

• City Lights Bosacka Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν δίπλα στα τρένα και στο κέντρο της πόλης.»