2. Румъния отзиви за хотели
  3. Румъния отзиви за хотели
Moldova Monasteries Region Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Iași City - Central Apartment Оценка от отзивите: 10

„Препоръчвам това място. Настаняването и напускането, стават изключително бързо. Габриел, домакина е много отзивчив. Имаше място за паркиране. Апартамента е на 10 мин. пеша от Двореца на културата! В апартамента имаше всичко , от което има нужда. Кафе машината и осигуреното кафе беше голям комплимент, Благодарим за добре прекараното време в Яш и в това място за настаняване.“

• MyContinental Suceava Оценка от отзивите: 9

„Много приятен и изгоден хотел, с чисти и тихи стаи. Храната в ресторанта е много вкусна, майсторски приготвена. Персоналът се отнася с разбиране и е много отзивчив. Препоръчвам това място за настаняване!“

• Hotel Zamca Suceava Оценка от отзивите: 9

„Уютна стая,прекрасен персонал.изключително чиста и подредена стая“

• Hotel Polaris Оценка от отзивите: 10

„Все інше добре.“

• Pensiunea CASA MOLDOVEANA Оценка от отзивите: 9

„Разположението е удобно, има паркинг. Сравнително тихо, въпреки че се намира на главен път. Има добър ресторант, храната беше много вкусна. Въпреки че бяхме вечерта в деня на Великден, ресторантът работеше и имаше всичко, каквото поръчахме. Стаята е чиста, с добри размери.“

• Valea celor Doisprezece Оценка от отзивите: 10

„За градските хора това място е истински оазис! Къщичките са естествено свързани с природата. Между тях има малко езерце и поточе, което ромоли в него. Това, което опитахме от кухнята, беше сякаш сготвено от “кухнята на баба” - домашна храна, приготвена с любов. Това място не е за хора, които търсят бляскав лукс, то е за хора, които обичат природата и връзката с нея, харесват простотата и красотата на рустик интериора и на природните материали. От стаята си през отворената врата се наслаждавахме на ромоли на водата, полъха на вятъра и прекрасната гледка в градината. Прекрасно място! Изпълнено е със своя атмосфера и сякаш разказва приказка! Благодарим, че бяхме част от нея!“

• The Frontier Hotel Оценка от отзивите: 4

„Място до границата и голям паркинг“

• Hotel Coroana Оценка от отзивите: 10

„Добро местоположение, чисти стаи. Пак бихме отседнали там.“