Mariposa County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Miners Inn Ocena: 10,0

„Klimatyczne miasteczko że świetna restauracja (Charles Street dinner - - -> warto poczekać na stolik i spróbować ich dań z karty). Motel z bardzo dużym parkingiem. Polecam jako baza wypadowa do parku yosemite. ”

• Yosemite Inn Ocena: 6,7

„Duży pokój Wygodne łóżka Przyjemna, wentylowana łazienka”

• Mother Lode Lodge Ocena: 6,2

„Dobre położenie, blisko barów i sklepów. ”

• The Monarch Ocena: 8,3

„Łatwy dojazd do hotelu, blisko do Yosemite Park, parking, winda, czystość, miła obsługa”

• Bear Creek Cabins Ocena: 9,2

„Świetne położenie- las, cisza, spokój, baza wypadowa do Yosemite”

• „Bardzo miły personel, położenie hotelu”

• „Polecamy opcję w domkach - nie w budynku głównym ! Doskonałe położenia. Ładny i godny polecenia obiekt.”

• „Cudne miejsce! Domki na palach w lesie. Pokoje w stylu angielskiej królowej! Łazienka wspólna na dwa pokoje, ale duża - czysta- wyposażona w suszarkę i kosmetyki! Do tego piękna okolica i knajpa! Zapomniałam wspomnieć o wspólnej kuchni, gdzie można przygotować jedzenie i zjeść. Chcę tam wrócić!! 😘”

• „miasteczko z klimatem, motel idealnie się komponuje, fajna okolica i przede wszystkim blisko yosemite. pokój ma wszystko co potrzeba.”

• Yosemite View Lodge Ocena: 7,1

„Bardzo blisko wjazdu do Parku Yosemite. W hotelu znajduje się sklep z podstawowymi artykułami oraz z pamiątkami.Bardzo dobre śniadanie w formie bufetu można zjeść w restauracji znajdującej się w sąsiednim budynku. Obok znajduje się też pizzeria. W pokojach znajduje się mały aneks kuchenny.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Mariposa County

na podstawie 1 508 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com