2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Mezimuřská župa hodnocení ubytování k pronájmu
Mezimuřská župa Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Apartman Mara Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo perfektně připravené včetně croissantů na snídaně. Velmi příjemné posezení na terase.“

• Apartmani KA Sveti Martin Průměrné hodnocení: 9

„Přespání z pobytu u moře naprostá spokojenost.“

• UrbanStudio5 Průměrné hodnocení: 10

„Úplně nové vybavení, čerstvě zařízený apartmán, kde mysleli opravdu na všechno, nic vám zde nechybí. Máte vlastní parkovací místo za automatickou bránou, ke které dostanete vlastní ovladač. Přestože jsme neměli zaplacenou snídani, byli jsme zahrnuti spoustou jídla včetně místního sýra s hrozny na uvítanou, dostali jsme tolik dobrot, vůbec jsme to nečekali. Majitelka umí výborně anglicky, je to moc milá a vstřícná mladá paní. Přespávali jsme sice jen jednu noc mezi cestami, ale i tak jsme byli uvítáni jako VIP hosté. Vřele doporučuji.“

• Kuća za odmor BARBARELLA Průměrné hodnocení: 10

„Vše v naprostém pořádku. Byli jsme spokojeni. Venkovní posezení úžasné. Měli jsme sebou psa a ten také spokojen. Určitě opět využijeme.“

• APARTMAN i SOBA HADELA Průměrné hodnocení: 8

„Pokojíček čisťounký. Majitelka velmi milá. Cena odpovídá kvalitě. Termalni lazně do 2 km. Jeleni farma 4 km 👍“

• Kraljeva hiža - Apartmani i sobe Kralj Průměrné hodnocení: 10

„Místo“

• Studio apartman Šafarić Průměrné hodnocení: 10

„Krásné místo. Velmi milí majitelé. Velmi čisto.“

• Dobrodošli Průměrné hodnocení: 7

„Dobrá lokalita pro tranzit - na hranici Chorvatsko, Slovinsko, Maďarsko. Vybavená vesnička s obchody a restaurací. Apartmán vkusně a moderně zařízený včetně možnosti zakoupit alko i nealko z lednice.“

• Apartment Čarolija Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování naprosto famózní!!!! Naprosto předčilo očekávaní, cestovali jsme 3 kamarádi na 3 motocyklech, vše naprosto dokonalé, nové, luxusní, uvítaní velmi milé, bylo nám nabídnuto okamžitě kryté parkování pro motocykly, usměvavá, milá, krásné slečna nám vše skvěle vysvětlila(a to jsme přijeli už dost pozdě po tmě), s úsměvem nám darovala výbornou lahev vína a varovala nás před očekávanou změnou počasí, ABSOLUTNĚ ***** 5hvězdiček👍👍👍, vše opravdu velmi krásné a vkusné a že už jsme toho procestoval!!!! Určitě budu doporučovat všem a pokud pojedu v budoucnu kolem, určitě budu opakovat👍👍👍“

• Holiday Home Bella Vita Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita krásná, hned vedle vinařství, vyzkoušeli. Bazén byl funkční, i když nám začalo intenzivně pršet, tak jsme příliš nevyužili. Klíče byly pod rohožkou, což nám ovšem nebylo sděleno předem, takže jsme museli volat majiteli. Vůbec jsme se nepotkali, odjížděli jsme dříve.“

Mezimuřská župa – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 7 569 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com