2. Francie hodnocení hotelů
  3. Midi-Pyrénées hodnocení ubytování k pronájmu
Midi-Pyrénées Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• La chambre des secrets / parking / wifi Průměrné hodnocení: 8

„Líbila se nám lokalita, blízkost metra a tramvaje, obchodů a resraurací. Aparmán byl vlastně byteček v obytném domě, kuchyňka a jeden pokoj. Vybavení bylo dostačující, jen čistota byl trochu problém - kuchyŇ a koupelna čistá, v pokoji byla rozkládací sedací souprava, která by zasloužila vyčistit a koberec také vypadal velmi ušmudlaně.“

• [Rêve doré] Studio Équipé, Wifi, Unique Průměrné hodnocení: 10

„,, Mohu doporučit všem ... ,, 🙂👍 Spokojenost“

• Gîte Les Gorges du Tarn Průměrné hodnocení: 10

„Milá hostitelka, úžasné okolí“

• „Kuchyňka, mohli jsme si udělat jídlo..“

• „Hezký menší apartmán v docházkové vzdálenosti od chrámu. Nic nám nechybělo. V teplém počasí posezení na balkoně a bazén musí být super.“

• Terres de France - Les Hameaux de Pomette Průměrné hodnocení: 8

„Dostatecne vybaveni, soukromo, klid, ochotna majitelka. Prihodna poloha pro poznavani oblasti.“

• Residhotel Toulouse Centre Průměrné hodnocení: 10

„Prostorné a pohodlné, nic mi nechybělo. Pokoj s balkónem a terasou. Teresa do dvora, ale s tím jsem počítal. Nevím jestli vůbec mají terasu směrem k řece.“

• Maison Saint Matteo Průměrné hodnocení: 6

„Apartmán na dobrém místě, pěkný výhled z ložnice. Bezproblémová domluva s majitelem. Udržované prostory, celkem čisté protředí, kuchyňka vybavená, fén v koupelně.“

• „Skvělá lokalita blízko centra, blízko metra, dobré spojení na letiště městskou dopravou, tržnice s lokálními potravinami, klidné místo, příjemný personál“

• „Dobrá snídaně, čisté a pohodlné, skvělým doplňkem je malá kuchyňka s mikrovlnnou troubou, lednicí a sporákem“