2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Morbihan Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Apartment Les Embruns-5 by Interhome Průměrné hodnocení: 10

„Apartmán je ve vynikající lokalitě - v turistickém centru, nedaleko od moře, je v něm ticho a klid. Je velmi dobře vybavený - hlavně kuchyňský kout.“

• „Nádherné prostředí, skvěle vybaven, hodně místa, super bazén, velice ochotný personál.“

• Le Clos Maric Průměrné hodnocení: 8

„Úžasné klidné místo vhodné pro relax. K dispozici kola. Vhodné pro poznání okolí (Vanes,Carnac)“

• Vannes Lodge Průměrné hodnocení: 10

„Bez snídaně ale k dispozici plně zařízený kuchyňský kout. Ubytování přímo v historickém centru na pěší zoně, takže žádný hluk z provozu aut. Okna dobře odhlučněla turistický ruch pod okny, bez problému. Výhoda - v okolí spousta kaváren, restaurací a hospod. V deset večer vše utichlo, takže pohoda. Bezvadně fungovalo předání otevíracích kodů elektronicky.“

• Appartement à 5 km de Vannes Průměrné hodnocení: 9

„Velmi moderně zařízený, dobře vybavený a hlavně prostorný apartmán. Ideální pro 4 osoby.“

• A la Nuitée, Grand studio design LE VINCI Průměrné hodnocení: 9

„Bezvadně vybavený apartmán. Protože cestujeme na motorce, tak jsem ocenila pračku se sušičkou.“

• 3 Bedroom Lovely Home In Ruffiac Průměrné hodnocení: 9

„Cely dum“

• „Kompletně vybavený byt, vše nové a čisté, vyvedeno do posledního detailu. To co se jinde v Evropě připlácí, je tady standardem. Děkujeme za příjemný pobyt.“

• „Ubytování se nám moc líbilo. Bylo stylové, bretaňské. Proto jsme si ho také vybrali. Dospělí i děti, všichni byli spokojení. Děkujeme.“

• „Parkovani v areálu i když složitý přístup. Elektronické zámky a skvělá TV“