2. Rumunsko hodnocení hotelů
  3. Mureş hodnocení ubytování k pronájmu
Mureş Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Nya Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Z místa jsem měla trošku obavu, ale nakonec plná spokojenost. Parkování OK. Tiché klidně místo.“

• Casa Hermann Průměrné hodnocení: 10

„Strašně milí majitelé. Ubytování přímo v centru. Parkování u domu. Byt zcela vybaven, nic nechybělo.“

• Apartament ALYOSHA Průměrné hodnocení: 10

„Krásný, moderní a čistý mezonetový byt s vlastním parkováním. K dispozici i Netflix, Dolce Gusto. Moc příjemná paní. Maximální spokojenost.“

• DoubleT Apartment Průměrné hodnocení: 9

„Byt docela prostorný. Příjemní majitelé. Bezproblémové předání klíčků. Kuchyňka dobře vybavená. Parkování v garáži poblíž. Centrum města kousek. V těsné blízkosti obchod.“

• Apartament Ambrus Průměrné hodnocení: 9

„Skvělé vybavený apartmán. Seznam míst k návštěvě“

• Natura Chalets Průměrné hodnocení: 9

„Klidné ubytování s pergolou a grilem. Úplně splnilo účel“

• Relax Apartment 2 Průměrné hodnocení: 10

„Krásný a veliký apartmán , krásné vybavení , skvělá lokalita , apartmán v přízemí , parkoviště před domem . I horkem létě je zde příjemně. Kauflandu je 50 m od ubytování .“

• Apartament 6 Průměrné hodnocení: 10

„Toto ubytování rozhodně doporučuji pro jeho prostornost. Hostitel byl také velmi milý a nápomocný. Lokalita je skvělá, protože je ubytování blízko do centra. Za tuto cenu se sem rád vrátím znovu“

• „Majitel nás osobně přivítal s pálenkou jako přítele. Lokalita skvělá pro odpočinek, bez ruchu města, Absolutní klid, pouze příjemné zvuky venkova. Nádherný výhled na hory z altánku při snídani, nebo jen tak. Ubytování přímo pohádkové, perfektně čisté. Koupací sud byl příjemná zábava. Je potřeba si nakoupit předem, obchod ve vesnici může být méně zásobený, ale na toto jsme byli majitelem upozorněni předem.“

• Casa Szabó Ház Průměrné hodnocení: 10

„Všechno naprosto skvělé! Komunikace s majitelem, místo, cena, čistota, atd. S celou rodinou jsme se cítili naprosto pohodlně, jako doma. Možnost venkovní terasy a místa ke grilování. Skvělé! Jasná volba pro příští pobyt!“