2. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
Murgia Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Trulli D'Angiò Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το προτείνουμε 100%! Η Antonella και o Francesco ήταν απίθανοι οικοδεσπότες , πρόθυμοι να μας βοηθήσουν και φιλόξενοι. Το κατάλυμα ήταν πεντακάθαρο και φουλ εξοπλισμένο και η τοποθεσία μαγική!»

• Villa Stella - Salento Puglia Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το κατάλυμα ήταν εξαιρετικό. Προσέφερε όλες τις απαραίτητες ανέσεις και βρίσκεται σε βολική τοποθεσία για την πρόσβαση στις γειτονικές περιοχές-πόλεις.»

• The Mule Apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραία διαμέρισμα , άνετο , σύγχρονο ,πολύ καθαρό με όλες τις ανέσεις. Η ιδιοκτήτρια ήταν πολύ εξυπηρετικη και ευγενική. Τι προτείνουμε ανεπιφύλακτα.»

• Suite San Biagio nei sassi Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ όμορφο κατάλυμα , αρκετά πρωτόγνωρο»

• Trulli Resort Monte Pasubio Trulli bbalberobellocom Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήσυχό, καθαρό και πολύ κοντά στο τουριστικό κέντρο»

• La casa di Thomas in centro Βαθμολογία σχολίων: 10

«Δίπλα στο ιστορικό κέντρο, μεγάλο, καθαρό και άνετο διαμέρισμα, με τον απαραίτητο εξοπλισμό. Το πρωϊνό αποτελείται από συσκευασίες κυρίως γλυκών, γιαούρτια και χυμούς.»

• Dimora Termite Pietà Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν καλύτερο των προσδοκιών μας. Μέσα στην παλιά πόλη. Πολύ καθαρό και άνετο. Ο ιδιοκτήτης πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός. Ήρθε μας πήρε από το αεροδρόμιο επειδή φτάσαμε βράδυ. Το Bitonto είναι πολύ όμορφο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα»

• Loft 291 Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μας ήταν εξαιρετική το loft πλήρης εξοπλισμένο και ο οικοδεσπότης άψογος! Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα!»

• Le due arcate Βαθμολογία σχολίων: 9

«Οικοδεσπότης, καθαριότητα, δυο μπάνια, εύκολο παρκινγκ, πρωινό , δωρεάν χάρτης της πόλης»

• Agriturismo Nonna Rosa Βαθμολογία σχολίων: 7

«Καλή εξυπηρέτηση, καλό δωματίο»