2. Japonia – opinie o hotelach
  3. Nara – opinie o hotelach
Nara Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Mikasa Ocena: 6

„Bardzo ciekawe tradycyjne posiłki z przyjemnym widokiem na staw”

• „Przemiła pani gospodarz, miejsce z fajnym vibem, dobrze położone blisko dworca i dość blisko parku, polecam”

• „Cena bardzo atrakcyjna. Hotel w świetnej lokalizacji. Możliwość skorzystania z kuchni.”

• Tenpyo Ryokan Ocena: 10

„Spędziliśmy wspaniały czas w tym hotelu! Jest naprawdę ładny i czysty. Obsługa była niesamowicie przyjazna i pomocna, a pokoje były czyste i wygodne. Dodatkowo, udogodnienia dostępne w hotelu były świetne. Nasz pobyt był naprawdę udany i chętnie wrócimy tu ponownie.”

• „Hotel praktycznie przy stacji kolejowej, pokoje wyglądały znacznie lepiej niż na zdjęciach, śniadanie bardzo dobre”

• Smile Hotel Nara Ocena: 8

„Bardzo blisko Stacji kolejowej. Dosłowne kilka kroków.”

• „Lokalizacja- blisko stacji kolejowej oraz Parku Nara Bardzo uprzejmy personel "Bomby " do kąpieli, maseczki na twarz dostępne w recepcji Bardzo duży pokój jak na Japonię z matami Tatami( większość pokoi w tym hotelu nie ma takiej podłogi) Możliwość przechowania bagażu”

• „Miejsce przy samym parku z jelonkami zaraz obok jeziorka, w bliskiej odległości od ulic handlowych i najpyszniejszych cieplutkich Mochi. Obsługa bardzo miła i pomocna.”

• Hotel New Wakasa Ocena: 9

„Super klimat”

• „Wspaniala lokalizacja. Olsniewajacy onsen. Japonska atmosfera. Ciche i spokojne miejsce ze wszystkimi udogodnieniami. Szczerze polecam jesli wybieracie sie do Nara”