Texel Group National Park Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Vernagt Ocena: 7

„świetna obsługa kelnerska!”

• Hotel Pfandleralm Ocena: 10

„Super pokój z pięknym balkonem i bardzo ładną łazienką, nie pomijając widoków . Personel bardzo miły i pomocny. Wszystko oceniam na super i bardzo chętnie tu wrócimy.”

• Garni Kofler Ocena: 10

„Super miejsce, przemili gospodarze, pokój z pięknym widokiem na góry. Pyszne śniadanka , napewno tu wrócę.”

• Hotel Vernagt Ocena: 8

„Bogaty wybór produktów na śniadanie, wspaniałe kolacje, bardzo uprzejma obsługa w recepcji i restauracji, łatwy dojazd do wyciągów narciarskich,”

• „Piękne widoki, pieszo można dojść do centrum miasta Merano oraz Dorf Tirol. Bardzo miły personel i dobre śniadania. Byliśmy z pieskiem z czym nie było problemu. Dookoła dużo zieleni. Naprawdę super :)”

• Pension Lahn Ocena: 10

„Wszyscy straszyli że jak nie mówisz po niemiecku to się nie liczysz. Ja nie mówiłem ani po niemiecku ani po włosku a ledwo po angielsku. Czułem się naprawdę wyśmienicie . Personel łącznie z szefostwem zawsze uczynni i z wysoką kulturą osobistą. W Tyrolu południowym byłem pierwszy raz i od razu się zakochałem. Zwłaszcza że mamy takie same barwy narodowe a fakt że co chwilę widziałem biało czerwoną flagę sprawiał że czułem się jak w domu. Pozdrawiam wszystkich Tyrolczyków .”

• Hotel Vernagt Ocena: 9

„Polozenie.,wyzywienie, personel”

• „Podobał nam apartament, łóżka były duże, wygodne, dobrze się spało, bardzo ładna łazienka, duży prysznic, poza tym było cieplutko. Bardzo ładny ogród, lokalizacja blisko głównej drogi, łatwo trafić.”

• Hotel Kassian Ocena: 10

„Alles super 👍”