Νάξος Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Katerina Roza Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ότι χρειάστηκα η Κα Φλωρεντία με εξυπηρέτησε. Ακόμα και για παραπάνω μέρα ήταν θετική στο να με εξυπηρετήσει.»

• Kallisti Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο πανέμορφο, άνετο με όλες τις παροχές! Καλύτερο των προσδοκιών μου! Ο Στέλιος, ο ιδιοκτήτης του Kallisti, άψογος επαγγελματικά αλλά και πολύ ευχάριστος και φιλικός! Θα ξαναπάω σίγουρα!»

• Blue Harmony Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ζεστή η φιλοξενία της κυρίας Κλεονίκης με τα συμπαθέστατα κεράσματα. Πολύ καθαρό το δωμάτιο, εξαιρετικά αναπαυτικό και άνετο κρεβάτι, πολύ καλής ποιότητας λευκά είδη.»

• simos luxury apartments Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ωραίος χώρος πολύ καλή τοποθεσία πέντε λεπτά από την θάλασσα το σουπερμάρκετ και αρκετά κοντα στην χώρα και στο λιμάνι δωρεάν Wi-Fi»

• Petradia Villas Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τα πάντα!!!»

• Sunny Studios Naxos Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία γενικότερα είναι καταπληκτική. Βρίσκεται σε μια περιοχή χαρακτηρισμένη NATURA με κεδρόδασος, μεγάλες αμμοθίνες και απέραντες αμμώδεις παραλίες με παχιά άμμο. Το κατάλυμα δεν είναι μπροστά στη θάλασσα γιατί απαγορεύεται η δόμηση μέσα στο δάσος αλλά έχει θέα θάλασσα κι επίσης είναι πολύ κοντά σε μια υπέροχη παραλία (πας και με τα πόδια) και κοντά στην διάσημη παραλία Χαβάη και Αλυκό. Είναι περιοχή με λίγο κόσμο και ησυχία, με 2-3 ταβέρνες μόνο και χωρίς ομπρελοκαθίσματα. Για τους λάτρεις της ήσυχης απόλαυσης. Σε αυτά τα πλαίσια, το κατάλυμα είναι πολύ καλό, άνετο, καθαρό και πολύ οικονομικό, τουλάχιστον στα μέσα Ιουνίου που το επισκεφτήκαμε. Μείναμε μία εβδομάδα και δεν μας έλειψε τίποτα.»

• Panoramic View Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καταπληκτική θέα και πολύ ήσυχο μέρος η παραλία φοβερή»

• Hotel Elizabeth Βαθμολογία σχολίων: 10

«Έμεινα στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο 3 βραδιές και μόνο τα καλύτερα έχω να πω.Τελεια τοποθεσία σχεδόν δίπλα με τη παραλία του Αγίου Γεωργίου.Ανετο και καθαρό δωμάτιο!Οσον αφορά την υπεύθυνη του ξενοδοχείου πολύ εξυπηρετική και ευγενικη!»

• Amaranto Naxos 3 Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν άψογα.Δεν είχαμε κανένα πρόβλημα.Ευχαριστούμε πολύ τον Γιάννη,τη Σοφία και τον Ανδρέα για την άμεση ανταπόκριση σε ότι κι αν ζητήσαμε.Μας διευκόλυναν στη μεταφορά μας από το λιμάνι προς το κατάλυμα και το αντίστροφο.Οταν μπήκαμε στο δωμάτιο μας περίμεναν με κέικ, κουλουράκια και λικέρ αμπαρόριζας όλα φτιαγμένα από τη Σοφία.Ο Ανδρέας ήταν πολύ κατατοπιστικός με τις πληροφορίες που μας έδωσε για το νησί προκειμένου να μην χάνουμε χρόνο ψάχνοντας μόνοι μας τις διαδρομές.Ο Γιάννης μας περίμενε στο λιμάνι όταν φτάσαμε,μας έδωσε τις πρώτες πληροφορίες για το που μπορούμε να φάμε κοντά στο κατάλυμα.Ηταν όλοι τους πολύ διακριτικοί και πρόσχαροι.Τους ευχαριστούμε πολύ για όλα.»

• Agrampeli Home, Central, Modern, Spacious Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ένα κατάλυμα ακριβώς όπως στις φωτογραφίες!! Πεντακάθαρο!!! Οι ιδιοκτήτες με το χαμόγελο και πολύ εξυπηρετικοί με χρήσιμες πληροφορίες!! Το συνιστώ με κλειστά μάτια!!»