Νάξος Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Katerina Babis Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πέρασα υπέροχες διακοπές με τη φίλη μου στη Νάξο. Μείναμε στο εν λόγω κατάλυμα και είχαμε το δωμάτιο 8 με θέα στην πισίνα. Η πισίνα ηταν πεντακάθαρη και πολυ μεγαλη και ειχε πάντοτε χώρο στις ξαπλωστρες για να αράξουμε. Το δωμάτιο τέλειο με υπέροχο μπαλκόνι και το μπάνιο μεγαλο με μεγαλη ντουζιέρα που κλείνει με τζάμι. Υπήρχε, επισης, σκεπαστη βεραντα με τραπέζι με θέα στην πισίνα. Μείναμε 4 βράδια και πραγματικά περάσαμε τέλεια! Η διαμονή στο κατάλυμα συστήνεται ανεπιφύλακτα! Μερικά από τα πράγματα που μας άρεσαν: - Πεντακάθαρα δωμάτια που καθαριζονταν κάθε μέρα. Μας άλλαζαν σεντόνια και μας έφερναν καινούριες πετσετες. - Πολυ κοντα βρίσκεται η παραλία του Αγιου Προκοπιου και ειχε καφετέριες, beach bars, supermarket, ταβέρνες και φούρνος. - Το κατάλυμα είχε δικό του parking. Ακριβως απέναντι υπαρχει φούρνος με εξαιρετικό καφε και σε πολυ κοντινή απόσταση supermarket.»

• Studio Tsakas Βαθμολογία σχολίων: 6

«Ήταν ευρύχωρο και σε ήσυχη περιοχή πολύ κοντά στον Άγιο Γεώργιο και σε χώρα 10'»

• Elizabeth's Dream Place Ι Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολυ ομορφο σπιτι μέσα στην Χωρα της Νάξου, δίπλα στην παραλία του Αγ. Γεωργίου . Οι οικοδεσποινες αφανταστα ευγενικές και εξυπηρετικές! Καθαρό. Άνετο. Ήσυχο. Την επόμενη φορά που θα έρθουμε Νάξο θα το επιλέξουμε σιγουρα !»

• Golden Sun Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ολα ηταν υπέροχα! Τελεια τοποθεσία κοντα στο κεντρο και κοντά στις παραλίες! πάρκινγκ , παιδική χαρά, πισίνα! Το δωματιο μας ειχε κ μικρη πισινουλα και τα παιδια ξετρελαθηκαν! Τα δωμάτια ηταν πεντακάθαρα και πολυ όμορφα διακοσμημένα. Αν και δεν ηταν δωματιο ολόκληρο σπιτι ηταν!με ξεχωριστή κρεβατοκάμαρα,με δυο μπάνια με τεράστια κρεβάτια! Και βεβαία το πρωινό ηταν πολυ πλούσιο και νόστιμο! Ευχαριστούμε παρα πολυ!!»

• Sahara Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία φανταστική πολύ ήσυχα, η θάλασσα ήταν πολύ κοντά πήγαινες με τα πόδια σε τρία λεπτά ..Το δωμάτιο ήταν πολυ καθαρό απ' τα πιο καθαρά που έχω επισκεφτεί.Θετικο ότι είχε σιτες αφήναμε ανοιχτά όλο το βράδυ και ακούγαμε το κύμα!»

• Victoria Studios & Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία είναι που κάνει τη διαφορά και η θεα από τα δωματια»

• Sea View Apartments & Studios Βαθμολογία σχολίων: 6

«Πολυ καλη οικοδεσποινα, ευγενικοι ολοι, αρτια κουζινα, ωραιο μπαλκονι.»

• Delight Apartments suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η οικοδεσπότες ήταν πολύ φιλόξενοι Το πρωινό ήταν τέλειο Η χώροι του καταλύματος πεντακάθαροι Όλα ήταν άψογα Αν ζούσαμε στην Νάξο θα μπορούσαμε να γινόμασταν Η καλύτεροι φίλοι Σας ευχαριστούμε πολύ Αντρέα και Αργυρω»

• Eleni's Place Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άνετο,καθαρό,με πολλές παροχές και σε πολύ βολική θέση διαμέρισμα.Θα το συνιστούσα ανεπιφύλαχτα!»

• WOW Panoramic View Deluxe Villas Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν όλα εξαιρετικά ! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα για ζευγάρια και παρέες !»