2. Egyesült Államok hotelértékelések
  3. Egyesült Államok hotelértékelések
New York Metropolitan area Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• „Nagyon bőséges reggeli (nem értem azokat akik kritizálják), nagyon kedves személyzet, kiváló lokáció, csendes és tiszta, felszerelt konyha.”

• Hyatt Place NYC Chelsea Értékelési pontszám: 8

„1 hetet töltöttünk el a szállodában ahol sok mindent sikerült megtapasztalni. Szuper helyen van a szállás közel a tömegkozlekedés és gyalog is sok minden elérhető. Pazar a kilátás, mi a 30. emeleten voltunk. A személyzet kedves. Az ágy kényelmes volt.”

• Club Quarters Hotel Times Square, New York Értékelési pontszám: 6

„Nagyon jó helyen van, közel a latnivalokhoz.”

• The New Yorker, A Wyndham Hotel Értékelési pontszám: 7

„Hangulatos, stílusos, jó állapotú és jó helyen van.”

• Hotel Belleclaire Central Park Értékelési pontszám: 8

„Klasszikus new yorki szálloda, nem fiatal és ez jól áll neki!”

• MOXY NYC Times Square Értékelési pontszám: 8

„Fiatalos, mindenhol szól a divatos zene!”

• Margaritaville Resort Times Square Értékelési pontszám: 9

„Legjobb helyen van Manhattanben”

• Hyatt House Jersey City Értékelési pontszám: 10

„Szuper volt a szállás! A szoba tágas volt, a kilátás fantasztikus, az elhelyezkedés páratlan. PATH 50 méterre, hajó 100 méterre, villamos a bejáratnál. Tökéletes helyen van tömegközlekedés szempontjából. A környék csendes és nyugodt. A csomagmegőrzés kiválóan működik, a személyzet kedves és segítőkész.”

• Sheraton Lincoln Harbor Hotel Értékelési pontszám: 7

„A hotel jó helyen van, komp a hotel elöl indul New York-ba ami 12 perc. Heti komp bérlet korlátlan 85 dollár/fő. 2024 ben. A szoba tágas, nekünk a kilátás csodálatos volt! A személyzet nem túl segítőkész!! Takarító személyzet kedves, de csak spanyolul beszélnek...”

• „A kilátás eszméletlen volt a szobából, egy örök élmény maradt. Csak ültünk az ablak előtt és gyönyörködtünk.”