2. Malediwy – opinie o hotelach
  3. Malediwy – opinie o hotelach
North Male Atoll Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko było wspaniałe. Hotel przygotował wszystko o co prosiłam . Urodziny były cudowne. To co tylko było potrzebne było robione natychmiast . Jedzenie przepyszne . Widoki wspaniałe a ludzie bardzo życzliwi . Dla mnie najlepsze wakacje 🤩”

• „Wszystko było świetne. Szczególne uznanie dla Menadżera, który jest fantastyczny i pomagał nam spełnienić wszystkie nasze oczekiwania. Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia 😉”

• „Polecam z całego serca! Właściciel stara się i pomaga w każdej możliwej kwestii, obsługa bardzo miła; jedzenie pyszne, czysto i przytulnie jak w domu. Widok z tarasu wspaniały a plaża obok pensjonatu - bardzo czysta. Jestem bardzo zadowolona i każdemu będę polecać. Pozdrawiam Malwina i Sebastian”

• Si! Coral Inn Ocena: 8

„Bardzo fajny taras z widokiem na ocean, pyszne śniadania i inne posiłki! Kucharz pierwsza klasa. Miły i pomocny personel :)”

• „Lokalizacja, widok z okna, pokoje i łazienki po remoncie, wydolna klimatyzacja, w pokoju wszystko, co niezbędne do komfortowego wypoczynku”

• „Wspaniala willa na wodzie, swietny personel, mozliwosc joggingu po plazy”

• „cudowny hotel. piękne widoki, bardzo kameralnie. naprawdę można odpocząć. cudowny i profesjonalny personel. obchodziłam moje urodziny podczas pobytu w Centara i zorganizowano dla mnie niespodziankę w postaci darmowego tortu czekoladowego plus schłodzona butelka szampana, do tego piękny napis na łóżku z kwiatów. polecam bardzo to miejsce na wspaniałe wakacje.”

• Aasna Inn Ocena: 10

„Bardzo miła i uczynna obsluga. Zawsze usmiechnieta i pomocna.Pokoje świeżo wyremontowane, czyste. Jak na tego typu wyspy lokalne jedzenie smaczne i różnorodne ( obiady i kolacje). Śniadania standardowe serwowane. Polecam ten obiekt na Thulusdhoo.”

• „Lokalizacja , jest blisko z Male . Jest duża plaża”

• „Idealnie położona wyspa w zasięgu godziny drogi łodzią od lotniska. Bardzo kameralna, gdzie każdy miał przestrzeń dla siebie. Naprawdę duża troska o czystość zarówno w pokoju jaki i na całej wyspie. Bardzo uczynna i pomocna obsługa, szczególnie dedykowanego room boya. Cały dzień cicho i spokojnie, wieczorne występy również nie przeszkadzały. Nocą na wyspie utrzymane tylko minimalne oświetlenie, co zdecydowanie ma swój urok. Ośrodek mimo, że nie jest luksusowy, to posiada wszystko do zaoferowania wygodnego odpoczynku. Opcja HB jest w zupełności wystarczająca.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie North Male Atoll