2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Oberdrau Valley Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Przestronne wnętrza, dobrze wyposażona kuchnia. Bardzo dobra lokalizacja.”

• „Wszystko- piękna lokalizacja,fantastyczni i bardzo pomocni gospodarze Monika i Fritz ,super atmosfera,przyjazne zwierzaki Miejsce dostępne dla wózków inwalidzkich. Polecamy i na pewno wrócimy.”

• „Wszystko:)”

• „Wszystko ok”

• „Właścicielka bardzo miła i komunikatywna, czekała na nas pomimo później godziny dojazdu. Za każdym razem jak nawiązywaliśmy kontakt reakcja była natychmiastowa. Apartament jest na 1 piętrze, ma duży balkon na wyłączność i śliczny ogródek, który jest na poziomie apartamentu.”

• „Super lokalizacja, spokojna okolica, mili właściciele, czyste pokoje, blisko przystanek ski-busa, kuchnia dobrze wyposażona, pomieszczenie na narty z suszarką na buty. Z pewnością wrócimy ;)”

• Ferienhaus Vera Ocena: 9

„Dużo miejsca”

• „Bardzo przyjemny apartament z widokiem na góry. Cicha i spokojna okolica. Dobry internet, co jest rzadkością.”

• „Lokalizacja, wyposażenie.”

• „Apartament był cudowny. Zostaliśmy ciepło powitani. Okolica - cicha i spokojna. Gospodarze otwarci, przyjaźnie nastawieni. Świetne położenie, dla osób zainteresowanych szlakami górskimi lub stokami narciarskimi. Serdecznie polecamy!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Oberdrau Valley

na podstawie 3 307 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com