2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Horní Rakousko hodnocení penzionů a B&B
Horní Rakousko Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Gemütlicher Raum, Gampern Průměrné hodnocení: 10

„Vybavenost. K dispozici byla v koupelně pračka s pracím gelem i fén. Na pokoji televize s Netflixem, žehlička s žehlícím prknem, lednička. V přízemí byl kávovar, mikrovlnka, varná konvice, toustovač. Čaje, káva, med, mléko, marmelády. Když byla zima dalo se přitopit el. topením. Vstřícný a milý majitel. Určitě bychom se vrátili :)“

• Haus Margit Průměrné hodnocení: 10

„Velmi milá hostitelka. Bohatá snídaně jen pro nás. Moc útulný domeček s krásným výhledem.“

• Haus Friedrich Průměrné hodnocení: 10

„Z ubytování jsme byli hned od začátku velmi mile překvapeni. Pokoj byl vemi krásný, vypadal jako úplně nový. Vše bylo velmi čisté, což pro nás s malým dítětem bylo důležité. Parkování přímu u ubytování. Vemi milí a vstřícní majitelé, kteří se vším rádi poradí, pomohou a na cokoliv Vám rádi odpoví. Snídaně byla vynikající, moc jsme si ji užili. V případě, že se budeme do oblasti Gosau vracet, rádi znovu využijeme toto ubytóvání. Moc za vše děkujeme.“

• B&B Simmer Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně skvělé, s velkým výběrem. Majitelé příjemní, komunikativní, pozorní. Penzion čistý, klidný, umístěný blízko jezera s výhledem na Alpy.“

• ROSSLWIRT-Rast Průměrné hodnocení: 10

„Motel pro přenocování po cestě.“

• Toskana Zimmer Průměrné hodnocení: 5

„Levné ubytování kousek od Alp.“

• Gasthaus-Pension zum Löwen Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita prumyslový okraj města,snídaně jednoduchá,pro nenáročné dostačující“

• Jugendgästehaus Gosauschmied Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně byla dobrá a byl velký výběr. Úžasná lokalita. Děkujeme za pobyt.“

• Christophorushütte am Feuerkogel Průměrné hodnocení: 6

„Nádherný výhled na na hory a jezero pod námi. Vcelku dobrá snídaně, výběr mírně omezený, ale najedli jsme se všichni do syta.“

• Appartment nähe Linz Průměrné hodnocení: 10

„Velke pokoje“