2. Αυστρία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Upper Austria κριτικές B&B και πανδοχείων
Upper Austria Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Pension Sydler Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν πολύ φιλικός και χαλαρός ο τρόπος της κυρίας Σίντλερ και ταυτόχρονα οικογενειακός. Δεν ένιωσα ότι πήγα σε κάποια πανσιόν αλλά ότι επισκέφτηκα κάποιον συγγενή μου που με φιλοξενεί για ρις γιορτές. Ο χώρος έχει αυτόματο πωλητή για αναψυκτικά κτλπ, κοινόχρηστο φούρνο μικροκυμάτων και βραστήρα , το πρωϊνό αρκετό και το τρένο στα 5 λεπτά από την πανσιόν. Φουλ ζεστό 24/7 και καθαρό. Ο.τι κι αν χρειαστείς στο παρέχουν. Προσφέρθηκαν να μας ετοιμάσουν πρωινό σε πακέτο επειδή το πρωί της αναχώρησής μας θα το χάναμε. Επίσης με την κάρτα διαμονής που σου δίνουν από την πανσιον, βγαζεις κάρτα για δωρεάν χρήση των λεωφορείων και δωρεών ski pass. Θα το επισκεφτούμε ξανά οπωσδήποτε. 100% φιλικό στα κατοικίδια όπως και όλη η Αυστρία.»

• Pension Leprich Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πανέμορφο, πεντακάθαρο σε πολύ καλή τοποθεσια! Το προσωπικό ευγενεστατο κ πάντα με χαμόγελο. Απολαύσαμε τη διαμονή μας και σίγουρα θα επιστρέψουμε. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!»

• Jeff's - Rooms with a mountain view Βαθμολογία σχολίων: 8

«Εχει υπεροχη θεα. Το δωματιο πολυ καθαρο. Μπαλκονι με θεα το βουνο. Πολυ καλο πρωινο»

• Hallstatt Lakeside Top 4 - Zimmer mit Balkon Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξερετικη τοποθεσία, πάνω στην Λίμνη. Βλέπεις ολο το χωριό.»

• Bräugasthof Hallstatt Βαθμολογία σχολίων: 6

«Στην αρχή εντυπωσιαστήκαμε. Σίγουρα είναι μία πανσιόν ξεχασμένη στο χρόνο. Βασικό πρωινό.»

• Haus Salzkammergut Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν άψογα! Το δωμάτιο και όλοι οι χώροι ήταν πεντακάθαροι. Το πρωινό εξαιρετικό. Νιώθαμε κυριολεκτικά σαν το σπίτι μας ! Οι οικοδεσπότες φιλόξενοι και ευγενικοί. Αν σκέφτεστε να επισκεφτείτε το Hallstatt σίγουρα πρέπει να μείνετε εδώ πέρα!»

• Weisses Lamm Βαθμολογία σχολίων: 1

«Τίποτα ήταν όλα τραγικά και κυρίως οι άνθρωποι που το διαχειρίζονται .»

• Pension Klimesch Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία, δίπλα στην λίμνη,υπέροχη.»

• Pension Bergfried Βαθμολογία σχολίων: 10

«Είχαμε το καλύτερο μπαλκόνι με θέα τα βουνά…. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και ζεστό…»

• Gasthof Simony Hallstatt B&B Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καλή τοποθεσία ,άνετο και ζεστό δωμάτιο. Καλό πρωινό»