2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Chorvatsko hodnocení hotelů
Pelješac Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Apartman Ana Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto fantastické, super zařízené.“

• Apartman Mihe 1 Průměrné hodnocení: 10

„Čisto, uredno, prostrano, dobro opremljeno, jako ljubazna vlasnica“

• Apartment Varezic Průměrné hodnocení: 7

„Milé a ochotné majitelky! naprosto bezproblémové a bezpečné parkování, hezká zahrada a klidné místo. samostatný vchod do apartmánů, nemusíte se s majitelkami ani potkat. Soukromí zaručeno! Nemohu ohodnotit okolí, pláž a možnosti stravování, protože jsme zde jen přespali a cestovali dále.“

• Apartments Lenka Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto skvělé ubytování s výbornou a ochotnou paní majitelkou. Pěkné, prostorné a čisté pokoje.“

• Mobile Homes Camp Perna - Adriatic Kampovi Průměrné hodnocení: 9

„Umístění V Borovém hájí , možnost využití aktivit pro děti“

• Apartments Vlasic Průměrné hodnocení: 10

„- Přístup majitele - Lokalita - Čistota -“

• Villa Angela Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný zelený poloostrov Pelješac. Orebić se nám moc líbil, apartmán je na okraji, blízko je krásné pláž. Do centra se dá dojít promenádou kolem moře. Apartmán je skvěle vybavený, nový, úžasné pohodlné pevné postele. Výhled na moře. Hostitelé velmi milí a pohostinní lidé. PS: možná pro někoho banalita, ale byla jsem nadšená i z třídění odpadu, mají super připravené koše v apartmánu.“

• Studios Timing Průměrné hodnocení: 9

„Menší, ale útulný apartmán, se skvělým výhledem na nejvyšší horu Pelješacu. Vše čisté a nachystané pro pár, který si chce uvařit, umýt se po náročném dni v horách nebo u moře a odpočinout. Děkujeme majitelům za vstřícný přístup a dobrou komunikaci. Rádi se vrátíme v budoucnu.“

• „Krásný čistý apartmán s výhledem na moře, nově zrekonstruovaná plně vybavená kuchyň, koupelna a ložnice. Byli jsme velmi spokojeni. Možnost ubytování se psem.“

• Apartman Matić Průměrné hodnocení: 9

„Skvělý pan majitel! Krásná lokalita“