2. Magyarország hotelértékelések
  3. Pest megye fogadó- és panzióértékelések
Pest megye Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Bagolyvár Inárcs Értékelési pontszám: 1

„Régi ócska berendezés, sötét piszkos szoba.”

• Palma Panzio Értékelési pontszám: 5

„Tiszta volt.”

• Aquamarina Hotel Visegrád Értékelési pontszám: 9

„Csendes, jó környéken, szép kilátással. Tetszett a játékterem is, nagyon jól éreztük magunkat.”

• Olympos Panzió Értékelési pontszám: 9

„A reggeli változatos volt. A környék szép.”

• Kisduna Étterem-Panzió Értékelési pontszám: 7

„Csendes. Tágas légkondícionált szobák.”

• Hargita Panzio Értékelési pontszám: 10

„Három éjszakát töltöttünk itt egy milánói út és egy Coldplay koncert között. Nagyon tetszett a szállásadó kedvessége, a szoba tisztasága, a nagyon kényelmes ágyak, továbbá az is, hogy közel van az állomáshoz és a reptérhez.”

• Natura Hill Panzió & Slow Food Fine Bistro Értékelési pontszám: 8

„A környezet nagyon nyugodt, tökéletes a kikapcsolódásra. Rég éreztem magam ennyire ellazulva. A kilátás a Duna-kanyarra valóban magáért beszél. Alig várom, hogy újra lássam! A reggeli megfelelő. Csodás helyi termékeket kínálnak, ezért szerintem megéri. A vacsora fantasztikus volt, valódi gasztroélmény. Az egyik legromantikusabb vacsoránk volt az egyik legszebb naplementével! A borkínálat is átlagon felüli. Nagyon ajánlom!”

• Városi Vendégház Szentendre Értékelési pontszám: 9

„Jo elhelyezkedés”

• Cozy Airport Értékelési pontszám: 10

„Nagyon stílusos szállás és kedves házigazda”

• Holló Panzió Értékelési pontszám: 10

„Csak jó tapasztalattal távoztunk!! Kedves és rugalmas volt a szállásadó. A tisztaságra és a kényelembe nem lehetett panaszunk, minden szuper volt. 200 méteres körön belül minden üzlet, és patika, étterem megtelálható. Nagyon ajánlom a Kovács Keret vendéglőt!!!! Szuper finom étkek rendelhetők reális áron! (olcsóbb mint a Balaton).”