2. Ταϊλάνδη κριτικές ξενοδοχείων
  3. Phang Nga κριτικές ξενοδοχείων
Phang Nga Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Kunna House Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα! Ήταν πραγματικά φανταστικά. Το προσωπικό μας επιφύλαξε πολύ θερμή υποδοχή και ήταν γλυκύτατοι και εξυπηρετικοί, φροντίζοντας από την ενοικίαση scooter μέχρι τη μεταφορά μας στο λιμάνι. Τα δωμάτια είναι καινούργια, πολύ προσεγμένα και καθαρά και η φύση τριγύρω συμβάλλει στην αίσθηση χαλαρωσης.»

• Awana Villa Resort Yaonoi - SHA Extra Plus Βαθμολογία σχολίων: 10

«Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη διαμονή που μας προσφέρατε . Ήταν πραγματικά παραμυθένια ό,τι καλύτερο για ξεκούραση και για χαλάρωση συνεχίστε έτσι.»

• «Μου άρεσε πολύ η τοποθεσία στο κατάλυμα , όπως και το πλούσιο πρωινό που διέθετε.»

• «Εμπειρία ζωής!! Ένας παράδεισος που αξίζει να δεις. Ένα θέρετρο διακοσμημένο με ξύλο σκαλιστό , προσεγμένο στην λεπτομέρεια. Λάμπει από καθαριότητα. Το δωμάτιο μας.υπεροχο!Το προσωπικό ευγενές με χαμόγελο και πάντα διαθέσιμο.Υπέροχοι χώροι πισίνες εστιατόρια όλα μαγικά. Φαγητό μοναδικό!!»

• Farm House kohyaoyai Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ όμορφος ήσυχος προορισμός για να ξεκουραστείς μέσα στη φύση!!! Η οικοδεσπότης χαμογελαστή φιλόξενη και προσπαθεί να σε κατατοπίσει !!! Τα κρεβάτια ήταν πολύ μεγάλα και άνετα .»

• Esmeralda View Resort - SHA Extra Plus Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η θέα από το κατάλυμα είναι καταπληκτική . Αλλά χρειάζεται μικρές αλλαγές κλιματισμός, καλύτερο μπάνιο.Σας ευχαριστούμε»