3. Piemont hodnocení ubytování k pronájmu
Piemont Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Cascina Goretta Agriturismo Průměrné hodnocení: 10

„Krásné, čisté a moderní ubytování, dobře vybavené. Dům na samotě, stoprocentní klid. Velmi přátelská a ochotná paní domu, na přání nám zařídila prohlídku vinařství s degustací.“

• Villa Pia Průměrné hodnocení: 9

„Milý personál. Vše čisté a připravené. Perfektně vybavená kuchyň a příjemná terasa. Parkování ve dvoře i s přívěsem. Klid a soukromí.“

• Fior di Loto Suite - Lingotto Průměrné hodnocení: 7

„Celkom príjemná lokalita na okraji Turína v štvrti Lingotto, blízko areálu pôvodnej továrne FIAT, kde je teraz výstavné centrum. K zastávke metra cca 10min. a do centra približne 6staníc. Apartmán bol naozaj čistý. Majiteľka Alexandra komunikovala príjemne, ale iba cez whatsapp. Dostali sme na začiatok len jedny kľúče, čo je pre štyri osoby ťažko organizovateľné, ale po dohode nám majiteľka dodala ešte jedny. Treba si teda vypýtať čím skôr.“

• Appartamento su cortile magico Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto úžásná paní Chiara, se kterou nebyl problém se na čemkoliv domluvit, vyšla ve všem vstříct, velmi ochotně:-)..nebylo absolutně co vytknout, vše naprosto dokonalé“

• Monolocale Comodo alla Metro Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita skvělá, všude jsme byli rychle, metro za rohem, zastávka tramvaje i autobusu pár minut. Blízku skvělé trhy, kde si můžete nakoupit levné zdravé potraviny. Blízko potraviny Conad, pizza za rohem i skvělé kavárničky. Klidná a bezpečná lokalita.“

• [5 min dal Centro] Cozy House Průměrné hodnocení: 10

„Pokud byste zvažovali jde bydlet při návštěvě Turína, pak rozhodně zde! Prostorný byt s ložnicí pro 2 a v obytné části přistýlkou pro další 2. Centrum je opravdu kousek 5 min pěšky. Hned za rohem je Coop pro nakoupení jidla, dobrá pizzerie Woodys a přes ulici je kavárna, kde se dá brzo rano posnídat.“

• Casa Farfalla Průměrné hodnocení: 5

„Lokalita byla na první pohled fajn, pěkný výhled na jezero. Blízko centra na promenádě. Blízko parkoviště i pláže.“

• Casa Martelli Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita krásná, před domem provoz, který ale v noci ustal. Krásná zahrada za domem. Velký byt, zařízený skromně, ale funkčně. Zklamalo mne, že u bytu nebyl balkon, který byl na fotografiích. Nedalo se moc dobře rozeznat, který byt jsme si vlastně pronajali.“

• Bonsai Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Byli jsme maximálně spokojení. Komunikace s ubytováním skvělá, klidná lokalita, v okolí plno restaurací a obchodů. Vybavení ubytování je jako v domácnosti, podle mě nic nechybí. Do Turína jezdíme opakovaně každé jaro, vyzkoušeli jsme i jiné ubytování v Turíně, ale tady se nám moc líbilo.“

• BLhouse Průměrné hodnocení: 8

„Blízko metra i zastávky bus, dobrá poloha pro poznávání města. Ochotný majitel nebyl problém noční příjezd vzhledem ke zpoždění letu.“