Pila Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Nowocześnie urządzony, bardzo przestronny, dobrze wyposażony apartament zlokalizowany w stylowym tradycyjnym kamiennym aostańskim domu w samym historycznym centrum Aosty - blisko do wszelkich zabytków i deptaku. Parking na podwórzu, bardzo dobry dostęp. Byliśmy prowadzeni korespondencyjnie po angielsku, nie było problemu z odnalezieniem drogi do celu i zakwaterowaniem. Otrzymaliśmy paszport ZTL dla samochodu. Dostępne pomieszczenie na narty czy rowery.”

• „Tak”

• „Duże, zadbane pokoje. Bardzo dobre wyposażenie, brakuje tylko piekarnika. Bliskie sąsiedztwo hipermarketów, barów i restauracji. Do najbliższego wyciągu Pila - 8 minut autem. Do wyciągów w Thule, Courtmayour - 50 min, do Cervinia i Monterosa- 60 minut.”

• Malherbes Ocena: 9

„Świetne miejsce !”

• Dallo chef Ocena: 10

„Ładne mieszkanie, w dobrej lokalizacji. Bardzo miły właściciel.”

• Rayon de Miel Ocena: 10

„Fajny duzy pokój z aneksem kuchennym. W pokoju dostępny jest tv ze smartem. Według mnie idealny na wypad na narty.”

• „Byłem już 2 raz i wszystko jak zawsze na najwyższym poziomie”

• La Maison De José Ocena: 10

„Apartament duży ze wszystkim co powinno być w domu. Czysty, ciepły i z pięknym widokiem. Prywatny parking pod domem . Samochodem , 10 min do gondoli, 5 min do marketu, 12 min do miasta . Tylko własne ubrania i można mieszkać.”

• „piękne miejsce. szukając kierowałam się tym, że wygodnie byłoby pojechać w góry, a w pobliżu były restauracje. Personel jest bardzo elastyczny, teren jest zamknięty, można bezpiecznie zostawić samochód, nie martwiąc się o to. Pokoje są ciepłe i przestronne, z wystarczającą ilością miejsca dla pary z dzieckiem. Gotowanie jest wygodne, w pobliżu znajduje się wiele sklepów i barów. stare miasto jest dosłownie 100 m od hotelu. Bardzo mi się podobało, jeśli ponownie zdecydujemy się pojechać do Aosty, na pewno wybiorę apartament w tym samym miejscu.”

• Maison Escaliers Ocena: 8

„Super, lokalizacja, ladny widok, blisko do Pila cable Car , ladny dom ogolnie, bardzo wygodne lozka, kuchnia wyposazona we wszystko co potrzebne , brakowalo noza do pizzy 😊 .polecam mieszkanie!”