2. Poľsko - hodnotenia hotelov
  3. Pomerania - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Pomerania Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Dom & House – Old Town Waterlane Priemerné hodnotenie: 8

„Milý a ochotný personál“

• Dom & House - Apartments Waterlane Vintage Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita bola vynikajúca, cca 4 minúty pešo od hlavnej stanice Gdansk Glowny, 15-20 minút na hlavné námestie a k prístavu to bolo ešte bližšie. Apartmán bol vo veľmi peknej a štýlovej budove, všade boli kódy na vstupy čo vytváralo bezpečný dojem. Na to, že je to kúsok od centra to bola príjemná pokojná ulica, žiaden ruch mesta nevyrušoval. Apartmán štýlový, čistý a bohato vybavený všetkým potrebným.“

• Maya's Flats & Resorts 43 -Swietej Babary Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelá lokalita, skvelý prístup prenajímateľa. Malé pozornosti od prenajímateľa.“

• Nice Sopot Priemerné hodnotenie: 10

„Super lokalita, útulný privát, parkovanie v podzemnej garáži, všetko na jednotky“

• White Motłava by Grand Apartments Priemerné hodnotenie: 3

„Lokalita - hneď pri centre“

• Dom & House - Apartments Chmielna Park Priemerné hodnotenie: 10

„Čisté izby, kúpeľňa, komplet vybavený apartmán. Balkón, veľmi dobrá lokalita. Blízko do centra. Odporúčam. Cítili sme sa veľmi príjemne.“

• Moon Apartments Gdańsk Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita, personal, vyhlad z izby“

• Chałupa Zagrodnika Priemerné hodnotenie: 10

„Príjemné prostredie, ústretový personál a super vybavenie budovy z roku 1870, doporučujeme,je to proste N"1“

• „Čisto“

• Domki Primore Priemerné hodnotenie: 8

„Sylwia bola veľmi príjemná a vo všetkom nám vyšla v ústrety. Boli sme na cyklo-výlete z Wladislawowa do mestečka HEL. Partia 14 chlapov. Ubytovanie bolo čisté a presne na takýto pobyt uspôsobené. Bola tu možnosť sedieť von a grilovať.“