2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Prachuap Khiri Khan Province – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Prachuap Khiri Khan Province Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Korzystna lokalizacja i spokój w budynku. Bardzo dobra komunikacja z gospodarzem.”

• „Bardzo fajne i wygodne miejsce na spędzenie czasu w Hua Hin. Mieszkaliśmy w apartamencie, który składał się z dwóch pokoi: pierwszy to salon z aneksem kuchennym, drugi to sypialnia z łazienką. Do tego dwa balkony, pierwszy klasyczny, drugi z wanną. W obu pokojach klimatyzacja, do tego w pierwszym dodatkowo wiatrak. Łazienka z dużym prysznicem. Łóżko bardzo wygodne i duże. W salonie dodatkowo rozkładana kanapa, telewizor i stół z 4 krzesłami. Śniadanie bardzo dobre, obfite, przez tydzień nam się nie znudziło. Duży wybór różnorodnych dań, też wege. Mieli nawet popcorn ;). Duży basen, częściowo ocieniony roślinami, świetny do pływania i odpoczynku. Ogólnie bardzo chilloutowy klimat, sporo starszych osób, bez hałasu i imprez. Można odpocząć. Więcej informacji o Tajlandii i Hua Hin na portalu Styk Kultur. Zapraszamy!”

• „Swietny apartament, wypsazony we wszystko co potrzebne takze do dluzszego pobytu. Wszystko nowe i wysokiej jakosci. Gospodarz - bardzo sympatyczny. Swietny basen i silownia.”

• Bankaina Ocena: 7

„Położenie”

• „Mieszkanie znajduje się na osiedlu ze świetnym parkiem wodnym dla dzieci i 8 pływackimi basenami, dodatkowo dla mieszkańców osiedla dostępny jest basen nad morzem przy hotelu My Vinmar. Mieszkanie jest przestronne z dużym balkonem, dużym stołem i wygodnymi łóżkami. Wielki plus za komunikację z gospodynią!”

• S&F villa Ocena: 10

„Wszystko nam się podobało. Gospodarze sympatyczni, dostaliśmy torbę pysznych bananów oraz poczęstunek z Jackfruita. Piękne domki, czysty basen, spokojna okolica. W obiekcie można zamówić posiłki i napoje. Blisko do parków narodowych - Jaskini Phraya Nakhon, odwiedziliśmy też Park Kui Buri gdzie w naturalnych warunkach obserwowaliśmy słonie.”

• „idealne miejsce na zatrzymanie się przed przyjazdem do Bangkoku. Duży basen i zestaw rozrywkowy uprzyjemnił nam pobyt. Polecam restaurację i jedzenie , które bazuje na własnej uprawie. wszystko jest ekologiczne”

• „Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.”

• „Nic.”

• „Nic”