2. Francie hodnocení hotelů
  3. Provence-Alpes-Côte d'Azur hodnocení ubytování k pronájmu
Provence-Alpes-Côte d'Azur Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Studio Le Fabrina Riviera Průměrné hodnocení: 9

„Přesně odpovídalo popisu i fotografiím, v domě byl klid. Vybavení kompletní a funkční. Lednice, sporák, kávovar, nádobí, příbory. Rozkládací pohovka nevypadala lákavě, ale nakonec byla překvapivě pohodlná. Komunikace s majitelem vynikající.“

• „skvělá majitelka a nádherné ubytování na klidné místě“

• „Skvělá lokalita na pobyt, ale také výlety do okolí.“

• „Náš krátký pobyt během putování po jižní Francii neměl chybu. Ubytování v příjemné a klidné lokalitě, kde jsme našli vše potřebné. Hostitelé byli velmi milí a ochotní, ocenili jsme i jejich rady a tipy na návštěvy zajímavých míst. I přes jazykovou bariéru :-)) jsme se vždy domluvili a jestli se naskytne příležitost, určitě se sem vrátíme.“

• „Prostorný a designově velmi příjemný byt, výborná terasa s hezkým výhledem“

• „lokalita, sice hlučnější, ale úplně v centru jednoduchý check-in a check-out“

• „Lokace byla výborná. Vybavení bylo velmi dobré. Wi-Fi výborná. Postel dostatečná. Výborný popis přístupu do apartmánu. Balkon. Klimatizace.“

• „Je to ještě lepší než na fotkách. Lokalita bezpečná, za rohem výborná pekárna, supermarket, lékárna... Od nádraží Saint Charles zhruba 15 min pěšky. Apartmán plně vybaven, nic nám nechybělo.“

• Chambre le Petit Olivier Průměrné hodnocení: 9

„Pěkně zařízený pokoj a vše čisté. Dobrá lokalita. Doporučuji.“

• Mobilhome 4 étoiles - Piscine - ef00ai Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo čisté a celkově je kemp velmi tichý. Součástí areálu je krásný bazén s lehátky. Pro nás bylo důležité, že jsme bydleli kousek od centra. Znovu bych se vrátila.“