2. Андора отзиви за хотели
  3. Андора отзиви за хотели
Pyrénées Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Yomo Eureka Оценка от отзивите: 1

„Мениджъра на хотела“

• Casa Rural Cal Xico Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът,в който бяхме отседнали беше чист, просторен и уютен . В кухненският бокс всичко беше обурудвано комплектно ( кафе-машина,тостер, микровълнова, фурна,печка,посуда, прибори) Интериорът беше декориран стилно и с вкус. Придружаваше ни и нашият домашен любимец. Препоръчвам го на всички, които искат да посетят зоната!“

• Yomo Patagonia Оценка от отзивите: 9

„Високо в планината, чист въздух, спокойствие! Идеално място да отдих и за разходки. В близост до чешма с изворна вода, която пиехме всеки ден!“

• Hôtel Le Rive Droite & SPA Оценка от отзивите: 9

„Всичко беше перфекно“

• Hotel Pyrénées Оценка от отзивите: 10

„От хотела има прекрасна гледка към планината. Персоналът е отзивчив, любезен. Закуската е богата. Има климатик в стаята. Стаята беше малка, но уютна. До хотела се стига за 5 минути от автогарата. И за 5 минути се стига до центъра на града.“

• Hesperia Andorra Оценка от отзивите: 6

„Cerca de todo“

• Hotel Best Andorra Center Оценка от отзивите: 8

„Разположен е в централната част“

• Hotel Roc Meler Оценка от отзивите: 9

„Хотелът има прекрасна гледка към планината. Персоналът е любезен, суперлативите ни са за готвача в ресторанта. Работеше с желание и креативност.“

• ibis Styles Pamplona Noain Оценка от отзивите: 10

„Много любезен и отзивчив персонал. Чисти стаи и баня. Хотела е разположен близо до магистрала, което го прави много удобен. Препоръчвам.“

• Le Nabias 1450 Оценка от отзивите: 10

„Много добро разположение. Непосредствен достъп до пистите за каране на ски както и наличието на ски гардероб за ски оборудването. Изключително любезен и учтив персонал с невероятно добра кухня. Прекарахме една прекрасна почивка.“