2. Albania – opinie o hotelach
Vlorë County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel SEADEL Ocena: 10

„Właściciele - ekstraklasa.”

• Villa Klea Ocena: 10

„Świetny hotel, w którym spędziliśmy wspaniały czas. Wszystko było na najwyższym poziomie: czyste i przytulne pokoje, wszystko, co potrzebne do komfortowego pobytu, było na miejscu. Bezpłatne Wi-Fi działało bez zarzutu, a dostępność parkingu była miłym dodatkiem. Właściciele są niezwykle życzliwi i troskliwi, zawsze gotowi pomóc i doradzić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Hotel ma bardzo ciekawy i atmosferyczny design, który dodaje uroku i sprawia, że pobyt staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Czuliśmy się jak w domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i chętnie wrócimy ponownie!”

• Edva Resort Ocena: 10

„Wszystko świetnie, miejsce cudowne na odpoczynek, czysty basen, pokoje nowe, czyste, wygodne. Miły i bardzo pomocny personel. Dobre śniadania.”

• Hotel Piccolino Ocena: 9

„Widok, pokój też ok . Byliśmy jedna noc, śniadanie w porządku jak na standardy tego kraju.”

• Yacht Hotel Ocena: 10

„Hotel na wysokim poziomie. Obsługa. Czystość. Do tego prywatna hotelowa plaża, pyszna pizza i drinki. Warto tam pojechać!! Piękne widoki.”

• Hotel Blue Days Ocena: 10

„Obsługa super”

• Hesperus Hotel Ocena: 10

„Cały hotel jest naprawdę super miejscem do wypoczynku. Pokoje piękne, bardzo czyste, co nam się jeszcze spodobało to siatki w oknach przeciw owadom, więc cały czas mogliśmy mieć otwarte okno. Śniadania pyszne, właściciele bardzo przyjaźni i bardzo pomocni.”

• Apart-Hotel Alvi Ocena: 10

„Lokalizacja Bliskość plaży”

• Azure Inn Hotel Ocena: 9

„Śniadanie dobre - pokoje czyściutkie i wygodne. Daleko od centrum ale to każdy widzi na mapie. Przemiła i zawsze uśmiechnięta Pani w recepcji. Bezpłatne leżaki na plaży - to duży plus. Plaża hotelowa przyjemna.”

• Hotel Aulona Ocena: 10

„Ogromny plus za przemiły personel! Codziennie pokój był sprzątany, śniadania świeże, wybór nie za duży, ale zawsze było co wybrać 😊 lokalizacja super, spacerkiem max 5 minut do promenady i plaży. Razem z narzeczonym jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu aulona.”