Bucharest - Ilfov Region Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Casa DARYA-24h Check-in Scor din comentarii: 10

„Gazda primitoare,zâmbitoare și amabilă. Totul impecabil de curat. Recomand cu mare drag.”

• „E aproape de aeroport, curat, personal prietenos, check in/out usor si rapid.”

• „Gazda a fost foarte amabilă. Ne-au fost oferite toate informațiile de care am avut nevoie. Totul a fost la superlativ. Vom reveni cu siguranță.”

• Casa Siqua Scor din comentarii: 10

„Foarte aproape de centru, totul a fost curat, domnul de la receptie foarte de treaba!”

• City Garden Rooms and Apartments Scor din comentarii: 10

„Locația este bună, într-o zonă liniștită, camera este foarte spațioasă, curată, iar personalul foarte amabil.”

• La Livada Scor din comentarii: 8

„Camera ok, gen hotel, cu un mic frigider si o masuta, curat.”

• Acomodoro Residence Scor din comentarii: 10

„Curatenia..facilitățile.. confortul..zona”

• Colosseum Residence Scor din comentarii: 8

„Clădirea curată, camera și baia curate, patul comod. Pe partea noastră a fost foarte liniște, fara mirosuri neplăcute, zgomote, temperatura potrivita, zonă sigură, am parcat vizavi, pe strada laterala, la 10 metri de intrare.”

• Pensiunea Puiu Scor din comentarii: 10

„Totul super-ok,.. curatenie, confort, liniste, ....amabilitate....”

• Old Pensiunea Otopeni Scor din comentarii: 10

„Este o pensiune foarte convenabilă atât ca preț cât și ca amplasare, fiind foarte aproape de aeroport. Apreciez faptul că transferul la și de la aeroport e inclus în preț, indiferent de ora la care vii/pleci. Acesta e și motivul pentru care alegem să ne cazăm aici de câte ori avem zboruri. Este și foarte curat, prosoape albe, lenjerie impecabilă, paturi confortabile. De asemenea, personalul este foarte amabil și de ajutor. În mod special m-a impresionat șoferul cu care am făcut transferul, care nu s-a enervat, la ora 2 noaptea, cu niște clienți care erau pretențioși și nepoliticoși. Bravo!”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Bucharest - Ilfov Region

pe baza a 33.019 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com