gogless
  2. Rosja – opinie o hotelach
  3. Saint Petersburg Region – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Saint Petersburg Region Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Pro Счастье Ocena: 10

„Bardzo fajne, bardzo czyste miejsce, prowadzone przez bardzo miłych ludzi. Polecam”

• „Lokalizacja rewelacyjna”

• „To nie mój pierwszy raz w tym hostelu. Jak dla mnie idealne miejsce. Polecam i do zobaczenia;))”

• „Obsługa ! Super miła i życzliwa Pani ! Lokalizacja Ok !”

• Ekspo-Hotel Ocena: 3

„Bardzo dobra lokalizacja, mnóstwo knajp dookoła. Większość najważniejszych zabytków w pobliżu. Pokój czysty, wygodne łóżka.”

• „Lokalizacja znakomita. Śniadanie pyszne, choć ograniczone. Świetny stosunek jakości do ceny. Nieograniczony dostęp do kawy i herbaty.”

• Hotel Bolshoy 19 Ocena: 8

„Hotel położony w dogodnym miejscu. Blisko do metra, w okolicy kilka restauracji, sklep. Całkiem dobre miejsce wypadowe do zwiedzania Petersburga. Jak na warunki w tym mieście, to hotel jest bardzo tani a warunki całkiem dobre. Śniadanie małe, ale miłe Panie je robią i podają.”

• „Bardzo miła obsługa, udało się zameldować wcześniej. Duża i czysta łazienka.”

• Logos Ocena: 10

„Bardzo fajne, spokojne miejsce, blisko do sklepu, metra. Polecam”

• Symfonia Ocena: 9

„Komunikacja z personelem - serdeczne pozdrowienia dla p.Wiery!!! Elastyczne zameldowanie, dobre śniadanie i świetna lokalizacja!!!”