2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Rakousko hodnocení hotelů
Salzburger Sportwelt Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Centerhouse Wagrain Průměrné hodnocení: 10

„Vše“

• Lehenriedl Appartements Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování velmi příjemné, blízko turistických tras a centra Wagrainu. Klidné prostředí, vyžití pro všechny - studené jezírko, v začátku května stále otužující, to byl pro nás bonus :), čisté a přírodní. Stolní tenis, trampolína, posezení venku, majitelé hned automaticky nachystali, protože jsme otevírali jarně letní sezónu a vybavení bylo v zimním módu. Pohodlné parkování hned u domu, pan majitel se mnou ochotně vyřešil nabíjení auta z 230V. Možnost uskladnit kola v garáži je příjemná, kousek od domu začíná cyklostezka. Apartmán měl 2 ložnice s pohodlnými postelemi i povlečením, dostatečná velikost bytu pro rodinu, k dispozici balkon s výhledem na jezírko i hory. Kuchyně dobře vybavená, možná něco málo doplnit, ale v pohodě. K dispozici myčka i tablety. Přestože bylo venku už vcelku teplo, topení hřálo, abychom se cítili komfortně. Perfektní čistota a všechno funkční, jen doporučení pár věcí zmodernizovat, ale naprosto okey. Samostatná kapitola jsou majitelé, extrémně milí a příjemní lidé, máte pocit, že dělají vše pro vaše pohodlí, doporučí aktivity, promluví si s vámi, vše odpoví, vyřeší, hlavně jsou na místě, takže vše osobně, což je výhoda. Krásný pobyt celkově, určitě doporučuji. Skvělý poměr výkon cena!“

• Apartment Sabrina Průměrné hodnocení: 9

„Velice vstřícný a sympatický personál. (Pohotově vyřešená změna přikrývek, když jsem zapomněla předem nahlásit alergii na peří.) Výtečná poloha: klidné místo; nádherný výhled na hory; příroda, památky, obchody, restaurace ve vyhovující vzdálenosti.“

• Gut Römerhof Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování v přírodě. Moderně zařízený apartmán. Majitelé chovají v přilehlém okolí koně, naprosto fantastický zážitek pro naše dítě.“

• Apartment Ferienhaus Seidlgut Průměrné hodnocení: 10

„Krásná lokalita v blízkosti vleku i dalších sjezdovek poblíž Flachau. Milá paní domácí s rodinou. Vše čisté, hezky připravené. Moc jsme si pobyt užili.“

• Apartments-Weberlandl Průměrné hodnocení: 10

„Krásné, čisté ubytování, vstřícný hostitel. Soukromé parkoviště, autem lze snadno dojet na parkoviště k lyžařskému vleku nebo do supermarketu.“

• Apparthotel Restaurant Steiners Průměrné hodnocení: 9

„Velmi milý a ochotný personál, klidné místo, přestože dálnice je nedaleko. možnost krytého parkování.“

• Kohlegghof Průměrné hodnocení: 10

„Pobyt byl naprosto výjimečný hlavně, díky paní majitelce, která byla velmi laskavá a vstřícná. Pokoj byl čistý, útulný a pohled z pokoje byl okouzlující na vrcholky alp a třešničkou na dortu byla snídaně od paní majitelky z domácích ingrediencí.“

• Appartement Gern Průměrné hodnocení: 7

„Prostorný byt.“

• Bauernhof Vorderklinglhub &Landhaus Olga Průměrné hodnocení: 9

„příjemná lokalita, blízko od dálnice, skvělá dostupnost, možnost procházek, dobrý servis“