2. Αυστρία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Αυστρία κριτικές ξενοδοχείων
Salzburg surrounding Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• limehome Salzburg Sterneckstr. Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ανετα κρεβάτια!!!»

• master Mirabell Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία φοβερή, όλα δίπλα και πολύ κοντά στον σταθμό του τρένου που μας βόλεψε επειδή ήρθαμε από Βιέννη! Πολύ άνετο κρεβάτι και γενικά ανακαινισμένο ζεστό διαμέρισμα που το νιώθεις σαν στο σπίτι σου! Είχε νεράκι καφέ και σοκολάτα για καλωσόρισμα και μας ετοίμασαν νωρίτερα το δωμάτιο όταν τους είπαμε ότι θα φτάσουμε πριν τις 3 που ήταν το τσεκ ιν. Επίσης είχε φοβερά αφρόλουτρα αλλά και μαλακτικό μαλλιών κάτι που δεν έχουμε δει σε κανένα άλλο Airbnb. Πολύ βολικό και το πορτατίφ που δίνει χαμηλό φωτισμό για διάβασμα το βράδυ.»

• Residence Mozart by Welcome to Salzburg Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ άνετο διαμέρισμα»

• Sound of Music World Appartement Βαθμολογία σχολίων: 9

«Όμορφα διακοσμημένο, σε σχετικά κεντρικό σημείο, ήσυχη περιοχή, parking ( με πληρωμή ), πολύ εξυπηρετικοί οικοδεσπότες, πλήρως εξοπλισμένη κουζινα»

• Kolibri Apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το διαμέρισμα ξεπέρασε τις προσδοκίες μας..οι ιδιοκτήτες έχουν κάνει τέλεια δουλειά..ένας χώρος όνειρο για κάθε ταξιδιώτη...το σπιτι ήταν πεντακάθαρο με πολλές ανέσεις πολύ κοντά στην πόλη σε τέλεια τοποθεσία....σίγουρα θα ξανά εμένα..»

• Villa Elisa Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν όλα υπέροχα»

• LUMINOUS SALZBURG - Kostenloser Parkplatz , Stadt Nähe Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ηταν πολύ ωραία ,ο κηπος γυρω ααπο το σπιτι ,καφετιέρα με καψουλες καφέ για όλους ,5 δωμάτια όλα με διπλό ανετο κρεβάτι.,2 τουαλέτες η μια με ντουζιέρα και μπανιέρα,διπλα σε BILLA (super market )»

• master Linzergasse Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία τέλεια! Ακριβώς απ΄έξω σούπερ μάρκετ και ο πεζόδρομος που μπορείς να πας παντού πανεύκολα! Τα διαμερίσματα πεντακάθαρα και πολύ καλά εξοπλισμένα. Το στρώμα πολύ καλό! Σίγουρα θα ξαναμέναμε...απλά μας φάνηκε λίγο ακριβό χωρίς πρωινό!»

• numa l Mozart Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν όλα τέλεια !»

• HOMEBOUND APARTMENTS Salzburg City II - contactless check-in Βαθμολογία σχολίων: 6

«Καλά εξοπλισμένο δωμάτιο»