2. AVT - komentarji o hotelih
  3. AVT - komentarji o hotelih
Salzburg z okolico Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Vse”

• “Apartma je lepo opremljen z vsemi kuhinjskimi pripomočki, ki jih potrebuješ. Vse je bilo lepo urejeno in zelo čisto. Je na mirni lokaciji. Avtobusna postaja je 3min stran in avtobus št.7 te pripelje v 10 min do starega mestnega jedra.”

• “Lokacija, praktično v samem centru mesta. Zelo lep apartma, moderno opremljen.”

• Peter's Ocena: 10

“Top apartma, čist, urejen, velik. Blizu centra v idilični okolici. Vse pri roki.”

• “Res lepo stanovanje, izjemno čisto, spodaj ima hiša ogromno igralnico, knjižnico in fitnes v enem. Otroka sta bila navdušena.”

• Haus Haslach Ocena: 10

“Vse je bilo odlično in lepo preživete kratke počitnice”

• Sauerweingut Ocena: 10

“Čist, prostoren, udoben apartma.”

• “Všeč nam je bila funcionalnost, čistoča ter mirna lokacija stanovanja v bližini centra (cca 15 minut ) . Z najemom smo pridobili tudi varno in brezplačno parkiranje . Gostiteljica je prijazno odgovarjala na naša vprašanja. Priporočamo!”

• Casa MÓRE Ocena: 10

“Apartma je prekrasen. V njem najdeš vse potrebno za udobno bivanje. Prostora je veliko, kuhinja je sodobna, posoda je primerna za pripravo vseh obrokov. Imeli so celo pripravo za gaziranje vode. V apartmaju sta dva ločena stranišča, kar vsekakor pride prav, če potuješ z otroki. Lokacijo smo našli brez težav s pomočjo navigacije. Apartma je primerno izhodišče za dnevne izlete. Mi smo obiskali rudnik soli do katerega smo se peljali 15min.”