2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Rakousko hodnocení hotelů
Salzkammergut Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Loitzbauer Ferienwohnungen Průměrné hodnocení: 10

„Hezká a klidná lokalita, vhodná na pěší i cyklistické výlety. Kousek k vodě (s vlastní pláží, kterou jsme ale kvůli počasí neměli možnost využít) i k přívozu do Sankt Wolfgang. Velmi milá a ochotná hostitelka, parkování přímo u domu. Apartmán je hezký a čistý, velmi dobře vybavený a prostorný, přesně podle našich očekávání.“

• Ferienhaus Franz Eisl Radau 39 Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo krásné, čisté, kuchyň obsahovala vše, co je potřeba. Ideální jak pro skupinu přátel, tak pro rodinu s dětmi. V ubytování je naprostý klid a není slyšet nic kolem.“

• Ferienwohnungen Seraphine und Theresia Průměrné hodnocení: 9

„Krásně vybavené, vše, co jsme potřebovali. Hezké místo.“

• Haus im Grünen Průměrné hodnocení: 10

„Krásně čisté prostředí! Naprosto krásná lokalita, ráno posnídáte na terase s výhledem na hory, krávy a krásnou přírodu. Určitě se sem vrátíme!“

• Traunseeresidenzen Průměrné hodnocení: 8

„Líbilo se mi lokalita a čistota. Pokoje byly prostorné a s rodinou bylo fantastické.“

• Pension Mozartblick Průměrné hodnocení: 9

„Nádherný výhled z balkonu, dobrý výchozí bod pro výlety do Salcburku a do Bad Ischl a kolem jezera Wolfgangsee, dva supermarkety v blízkosti, kousek od zastávky autobusu, velmi milí majitelé penzionu“

• Russbachbauer Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně jsme nevyužili, protože jsme o této možnosti nevěděli. Zjistili jsme až koncem pobytu.“

• Dachstein Adventure Průměrné hodnocení: 10

„Klidné místo, dobře řešená postel, kde byl opravdu klid a tma. Vybavení kuchyně dobré. Koupelna v pořádku. Hodně místa na parkování.“

• Apartment Auszeit Průměrné hodnocení: 10

„Vše krásně čisté, vybavení skvělé, krásné prostory.“

• Haus Berger Průměrné hodnocení: 9

„Vařili jsme si.“