2. Comentarii despre hoteluri în Austria
  3. Comentarii despre hoteluri în Austria
Salzkammergut Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Biohof Schwanser Scor din comentarii: 10

„Gazda amabila si prietenoasa,zona linistita,camere mari ,bucatarie dotata,atmosfera de vis !”

• CHILL&SLEEP Bad Ischl Scor din comentarii: 9

„Ne-a plăcut totul, zona foarte liniștită, ne-am odihnit foarte bine, utilat cu tot ce ai nevoie + bonus ai și parcare acoperită.👍🏻”

• Ferienhaus Elisabeth Scor din comentarii: 10

„Totul a fos texcelent - gazda foarte primitoare! Recomand aceasta locatie cu mare placere!”

• Seestern Strobl Scor din comentarii: 10

„Excelent”

• Ferienwohnung Sailer Scor din comentarii: 10

„Intreg apartamentul, spatios, confortabil. In baie ai unde pune prosoapele!”

• „Imobil nou cu dotari complete, Interesant check-in facut online apoi si aplicatia in care aveai acces digital la toate usile”

• Ferienwohnungen ARIKOGEL Bad Goisern Scor din comentarii: 10

„Totul a fost super. Curatenie, locația, totul. Recomand.”

• Wolfgangsee Seeblickplatzl 119 Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este plasat într-o zonă foarte bună, este complet utilat, foarte curat, perfect pentru un cuplu. Are vedere spre lac, un view superb și este perfect gândit pentru o ședere super confortabilă. O locație de nota 10, o să revenim cu drag.”

• „Casuta se afla intr-o zona linistita,înconjurată de peisaje minunate și cu acces foarte facil spre Salzburg și spre autostrada.”

• Appartements Ferienwohnungen Alpenblick Scor din comentarii: 10

„Curățenia este impecabila. Apartamentul este utilat cu tot ce ai nevoie pentru o vacanta lipsita de griji. Peisaj minunat! Supermarket în apropiere, brutărie peste drum. Liniște și relaxare. Multumim pentru tot!”